مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۷۱۴۳
زمان انتشار : ۰۶:۲۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۹

سناتور جمهوری‌خواه:

برکناری مولر می‌تواند پایان ریاست‌جمهوری ترامپ را رقم بزند

سناتور جمهوری‌خواه کنگره هشدار داد که تصمیم به برکناری دادستان ویژه تحقیق درباره دخالت احتمالی روسیه در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا، می‌تواند پایان ریاست‌جمهوری «دونالد ترامپ» را به همراه داشته باشد.

به گزارش اختصاصی به نقل از خبرگزاری دانشجو، سناتور «لیندسی گراهام» سناتور جمهور‌ی‌خواه ایالت کارولینای جنوبی در مصاحبه با شبکه «سی ان ان» در خصوص تصمیم دولت «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا برای اخراج «رابرت مولر»، دادستان ویژه تحقیق دربارۀ دخالت احتمالی روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۱۶، هشدار داد.

وی گفت: «اقدام ترامپ در اخراج مولر می‌تواند آغازگر پایان ریاست‌جمهوری وی باشد».

گراهام در این خصوص توضیح داد:‌«همانطور که قبلاً گفتم، اگر وی (ترامپ) چنین کاری کند، شروع پایان ریاست‌جمهوری وی خواهد بود».

از گراهام خواسته شده بود که مولر بتواند «مستقل از هرگونه نفوذ سیاسی»، تحقیقات درباره مداخله روسیه در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۱۶ را پیش ببرد.

این سناتور جمهوری‌خواه ادامه داد: «من به مردم آمریکا بعنوان یک جمهوری‌خواه تضمین می‌دهم که مطمئن باشند که مولر می‌تواند بدون هرگونه مداخله‌ای به کار خود ادامه دهد».

گردآوری: گروه بین الملل مجله اکترونیکی اختصاصی

ekhtesasee.com

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی