مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۷۰۶۸
زمان انتشار : ۰۴:۳۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۸

رییس اتحادیه عطاران و سقط فروشان تهران در گفتگو با اختصاصی:

دولت در بخش رونق معیشت مردم به نمره مردودی نزدیک است

رضایی با اشاره به اینکه نمره ۱۳به پایبن باید به کارنامه اقتصادی دولت دارد، گفت: دولت در بحث رونق معیشت مردم به نمره مردودی نزدیک است.

علی رضا رضایی در گفتگو با خبرنگار اختصاصی درباره وضع بازار، اظهار کرد: بازار از جنب و جوش خاصی در آستانه سال نو برخوردار است ولی ته این جنب و جوش ها رونق بازار نیست.

رییس اتحادیه عطاران و سقط فروشان تهران با اشاره به اینکه وضع اقتصادی مردم جالب نیست، گفت: درآمدها پایین است و قدرت خرید مردم کاهش پیدا کرده است.

وی با تأکید براینکه حضور پرشور مردم در نمایشگاه های بهاره برای مسئولان گول زننده نباشد، اضافه کرد:  همه مردم برای خرید نمی آیند و اکثرأ تماشاگر هستند و تنها می آیند تا اطلاع از قیمت ها کسب کنند.

رضایی با اشاره به اینکه نمره ۱۳به پایبن باید به کارنامه اقتصادی دولت دارد، تصریح کرد: دولت در بحث رونق معیشت مردم به نمره مردودی نزدیک است.

رییس اتحادیه عطاران و سقط فروشان تهران اظهار کرد:درآمد ها و حقوق های پایین  موجب رکود بازار حتی در روزهای منتهی به سال ۹۶ شده است.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم: گروه اجتماعی مجله اکترونیکی اختصاصی

ekhtesasee.com

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی