مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۷۰۱۷
زمان انتشار : ۰۵:۳۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۷

رییس اتحادیه کفش دست دوز تهران در گفتگو با اختصاصی:

پوشاک و کفش وارداتی با برند ترک بازار را احاطه کرده است | نفس کشیدن برای کالای ایرانی سخت شده

رییس اتحادیه کفش دست دوز تهران با بیان اینکه پوشاک و کفش وارداتی با برند ترک بازار را احاطه کرده است، گفت: نفس کشیدن برای کالای ایرانی سخت است.

رسول شجری در گفتگو با اختصاصی درباره وضع بازار شب عید، اظهار کرد: جنب و جوش هرساله را در بازار شب عید شاهدیم ولی بازار از رکود خارج نشده است.

رییس اتحادیه کفش دست دوز تهران با اشاره به اینکه پوشاک و کفش وارداتی با برند ترک بازار را احاطه کرده است، گفت: نفس کشیدن برای کالای ایرانی سخت شده است.

وی با تأکید براینکه واردات کالاهای مشابه تولید داخلی تولید کنندگان را با مشکل مواجه کرده است، اضافه کرد: خیلی از کارخانه ها در صنوف مختلف تعطیل شده اند.

شجری با بیان اینکه تعطیلی کارخانجات به بیکاری دامن زده است، گفت: انتظار ما از دولت در سال ۹۷برخورد جدی با ورود کالاهای مشابه تولید داخل است تا تولید کنندگان ما بتوانند در چرخه تولید بمانند و چرخ تولید ملی هم بچرخد.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم: گروه اجتماعی مجله اکترونیکی اختصاصی

ekhtesasee.com

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی