مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۶۴۰۲
زمان انتشار : ۱۳:۳۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱

سیگارکشیدن اورانگوتان باغ وحش جنجال به پا کرد! + عکس

ویدئو و تصاویر ناراحت کننده و البته خشم برانگیز از یک اورانگوتان مسئولان باغ وحش را به دردسر انداخت. اورانگوتانی که سیگار می‌کشد و بازدید کنندگان از باغ وحش در اطراف قفس او جمع شده و می‌خندند، از قرار معلوم یکی از بازدید کنندگان سیگار روشن خود را داخل قفس اورانگوتان باغ وحش "باندونگ" اندونزی می‌اندازد و حیوان داخل قفس به تقلید از کار آن فرد سیگار را داخل دهان گذاشته و به نوعی می‌کشد.

به گزارش اختصاصی به نقل از ایران آنلاین،این درحالی اتفاق می‌افتد که هیچ کدام از نیرو‌های مسئول باغ وحش در آنجا حضور ندارند و همین عدم حضور آن‌ها خود یکی از مواردی است که بینندگان تصاویر به آن واکنش نشان دادند.

از قرار معلوم هیچ مراقبت و نظارت صحیحی در این باغ وحش انجام نمی‌شود که چنین اتفاقی به این راحتی رخ داده است.

مسئولان این باغ وحش در پاسخ به واکنش‌ها عنوان کرده اند که احتمالا کارکنان باغ وحش در ان ساعت مشغول استراحت بوده یا زمان غذا خوردن شان بوده است که این خود نیز سوال برانگیز است که چرا زمان استراحت کارکنان بایستی هم زمان با زمان بازدید از باغ وحش باشد.

یکیاز فعالان در زمینه حفاظت از حیوانات در فیس بوک با انتقاد از این اتفاق نوشت:دادن خوراکی و هر نوع خوردنی به حیوانات باغ وحش ممنوع است، اما اینجا به راحتی سیگار به حیوان می‌دهند پس می‌توان حدس زد که وضعیت خوراک آن‌ها چقدر نگران کننده است.

گردآوری: گروه اجتماعی مجله اکترونیکی اختصاصی

ekhtesasee.com

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار