مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۶۳۳۹
زمان انتشار : ۱۴:۳۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۰

تذکر لاریجانی درباره خرید خودروی مورد علاقه پوتین

علی لاریجانی با ارسال نامه ای جدید برای رئیس جمهور، متذکر شده است این مصوبه دولت به علت تعیین نشدن سود بازرگانی و تجویز حقوق ورودی 4 درصد برای خودروهای مذکور، مغایر قانون است و باید اصلاح یا ابطال شود.

به گزارش اختصاصی به نقل از خراسان،در حالی که هیئت دولت، اوایل بهمن امسال با صدور مصوبه ای مقرر کرد وزارت کشور مجاز است با پرداخت ۹۰ میلیارد ریال برای خرید ۱۳ دستگاه خودروی خاص “ترکول” (که پوتین از آن برای قطب نوردی و حضور در مناطق صعب العبور یخی استفاده می‌ کند) اقدام کند، علی لاریجانی با ارسال نامه ای جدید برای رئیس جمهور، متذکر شده است این مصوبه دولت به علت تعیین نشدن سود بازرگانی و تجویز حقوق ورودی ۴ درصد برای خودروهای مذکور، مغایر قانون است و باید اصلاح یا ابطال شود.

گردآوری: گروه اجتماعی مجله اکترونیکی اختصاصی

ekhtesasee.com

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی