مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۵۶۷
زمان انتشار : ۰۲:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۶

گیلان؛

كشف فرآورده های دامی فاسد

فرمانده انتظامی شهرستان آستارا از کشف هزار قطعه انواع طیور غیر بهداشتی و 450 کیلو گرم فرآورده خام دامی فاسد و غير بهداشتی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش سرهنگ رسول عزيزی گفت: ماموران انتظامی ایستگاه بازرسی قلعه حین کنترل خودرو های عبوری در محور مواصلاتی اردبیل -آستارا به یک دستگاه کامیون مشکوک شده و در بازرسی از اين خودرو هزار قطعه طیور شامل جوجه و مرغ غیر بهداشتی و فاقد مجوز کشف کردند.

وی با اشاره به كشف فرآورده های دامی غيربهداشتی نيز در اين ايستگاه، افزود: ماموران انتظامی در ايستگاه بازرسی ۴۵۰ كيلوگرم انواع فرآورده های خام دامی فاسد و غير بهداشتی شامل گوشت گاو و گوسفند را از يک دستگاه كاميون كشف كردند.

فرمانده انتظامی آستارا ارزش محموله های کشف شده را ۲۱۰ میلیون ریال عنوان و تصریح کرد: طیور غیر بهداشتی گوشت های فاسد به شبکه دامپزشکی تحویل و دو فرد متخلف به مقام قضایی معرفی شدند.

باشگاه خبرنگاران : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی