مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۴۹۰
زمان انتشار : ۲۰:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۵

ترکیب منتخب فصل لیگ قهرمانان اروپا اعلام شد؛ ۸ نماینده سهم تیم قهرمان

ترکیب ۱۸ نفره منتخب فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۶ لیگ قهرمانان اروپا توسط یوفا اعلام شد.

به گزارش یوفا ترکیب ۱۸ نفره منتخب فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۶ لیگ قهرمانان که با قهرمانی رئال مادرید به پایان رسید را اعلام کرد. تیم زین الدین زیدان که توانست از عنوان قهرمانی اش دفاع کند با ۸ بازیکن دارای بیشترین نماینده در این ترکیب است.

این تیم که توسط کارشناسان فنی یوفا انتخاب شده بدین شرح است:

دروازه بانان:

جیانلوئیجی بوفون (یوونتوس)، یان اوبلاک (اتلتیکو مادرید)

مدافعان:

لئوناردو بونوچی (یوونتوس)، دنی کارواخال (رئال مادرید)، مارسلو (رئال مادرید)، سرخیو راموس (رئال مادرید)، دیگو گودین (اتلتیکو مادرید)

هافبک ها:

کاسمیرو (رئال مادرید)، تونی کروس (رئال مادرید)، لوکا مودریچ (رئال مادرید)، ایسکو (رئال مادرید)، میرالم پیانیچ (یوونتوس)، تیموئه باکایوکو (موناکو)

مهاجمان:

کریستیانو رونالدو (رئال مادرید)، لیونل مسی (بارسلونا)، آنتوان گریزمن (اتلتیکو مادرید)، کیلیان امباپه (موناکو)، روبرت لواندوفسکی (بایرن مونیخ)

برنامه نود : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

نصرت الله تاجیک

ترامپ مجمع عمومی سازمان ملل را با کنگره آمریکا که نمایندگان منتظر بودند برنامه های او را از زبان خودش و نه توئیتر بشوند، اشتباه گرفت! وی در این مجمع بیانیه سیاست خارجی خود را به غلط در حضور جمعی از روسای کشورها خواند که برای تعامل چند جانبه و حل موضوعاتی که سرنوشت بشریت را به خطر میاندازد، گرد آمده اند. سخنانش در مورد ایران سخیف، اما میخ بر تابوت چند جانبه گرائی بود. این سخنرانی که در آن هیچگونه راهبردی جلوتر از نوک بینی اش نمی توان دید ، فاقد انگیزه به منظور ایجاد امید ، اعتماد و اطمینان در دنیائی است که آمریکا برای ساکنان این کره خاکی تدارک دیده است و هیچ چیز جز سیاست واگرائی و رویکرد هر کسی به دنبال منافع خود، بجای هم گرائی بازتولید نمیکند.

علی نصری

جامعهٔ بیمار تخیلی

سید حمید حسینی

رشد ٧ درصدی اقتصاد بدون نفت

عماد افروغ

پیش‌شرط‌های مؤثر در جلوگیری از افراط‌گرایی