مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۴۸۵۵
زمان انتشار : ۱۰:۱۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۲

دبیرکل جمعیت فداییان اسلام در گفتگو با اختصاصی:

اغتشاش دراویش گنابادی از خواب های استکبارجهانی برای ایران است | به عقل بیایند و در برابر نظام قد علم نکنند

عبدخدایی با بیان اینکه اغتشاش دراویش گنابادی از خواب های استکبارجهانی برای ایران است، گفت: بزرگان فرقه به عقل بیایند و در برابر نظام قد علم نکنند.

محمد مهدی عبد خدایی در گفتگو با اختصاصی اظهار کرد: من پدربزرگ آقایی که الان قطب دراویش گنابادی است را درگناباد دیده ام.  در سال ۳۳ من در مشهد بودم و آقای اعتمادی که از ارادتمندان صالح علیشاه بود

حتما بخوانید: دستگیری یک فوتبالیست بخاطر آدمربایی و دزدی!

به من گفت حاضری با صالح علیشاه ملاقات کنی؟ من ۱۸سالم بود. گفتم بله!  به گناباد رفتم و با او دیدار کردم. صالح علیشاه یک ربع به چشمان من نگاه کرد  و من هم به چشمانش نگاه کردم، هیچ تأثیری در من نکردو دفعه دوم هم این اتفاق افتاد، اعتمادی به من گفت هرکس را می آورند پیش این آقا آدم شد تو نشدی، در جواب گفتم من آدم بودم!

عبدخدایی افزود:  یک روز همسر عبدالوهاب اقبال برای عضویت در جمع دراویش گنابادی در گناباد با سر برهنه و یقه باز و پیراهن بی آستین جلوی آقای صالح علیشاه نشست، این فرد یک ربع به چشم این خانم نگاه کرد و بعد این خانم به گریه افتاد و صالح علیشاه گفت برو تو درویش شدی!

دبیر کل جمعیت فداییان اسلام با تأکید براینکه این ها به قدری نفوذ داشتند که املاک وارثی شان معاف از مالیات بود، اضافه کرد: انقلاب اسلامی نفوذ این ها را کم کرد.

عبدخدایی با بیان این که انقلاب اسلامی به چشمی به آنها نگریست که به همه مردم نگاه می کند، گفت: شکل گیری اغتشاشات دراویش گنابادی از خواب های استکبار جهانی برای ایران است، از دست دادن موقعیت آن ها را بهانه کرده اند و تحریکشان می کنند تا علیه نظام قد علم کنند.

وی اضافه کرد: مذهب شیعه فارغ ازصوفی گری و شیخی گری و وهابی گری از نظر انقلابی جهان را متلاطم کرده است و  برای مستضعفین حرف و راهکار دارد.

عبدخدایی با تأکید براینکه مذهب شیعه به عنوان ایدیولوژی برتر در دنیا شناخته شده است، اظهار کرد: صوفی گری زمانی به وجود آمد که ایرانیان به انزوا طلبی و گوشه نشینی هدایت شدند در حالی که شیعه مخالف سلطه خارجی و قدرتمندان و ظالمان است.

انتهای پیام

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی