مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۴۷۷۳
زمان انتشار : ۱۰:۰۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۳۰

کارشناس اقتصادی در گفتگو با اختصاصی:

با این ثروت عظیمی که کشور دارد چراباید فقر و بیکاری در جامعه حاکم باشد | مسئولان پول پرست باید استیضاح شوند

رزاقی با گلایه از این که با این ثروت عظیمی که کشور دارد چراباید فقر و بیکاری در جامعه حاکم باشد گفت: مسئولان پول پرست باید مجلس استیضاح شوند.

محمد رزاقی در گفتگو  با  ظهار کرد: با این ثروت عظیمی که کشور دارد چراباید فقر و بیکاری در جامعه حاکم باشد، طی سالها و دهه های اخیر تنها ۱۱میلیون شغل ایجاد کردیم که آمار پایینی است.

حتما بخوانید: کنسرت اروپایی خواننده زن ایرانی پس از کشف حجاب ! + عکس

حتما ببینید: این نشانه ها یعنی بیماری ایدز! 

کارشناس اقتصاد کشورمان با اشاره به اینکه مسئولان پول پرست باید توسط مجلس استیضاح شوند، افزود: باید این افراد علی وار محاکمه شوند تا کسی جرات نکند چنین اقداماتی انجام دهد و اگر مجازات نشوند برای دیگران الگو می شوند.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری بر پیگیری مفاسد مالی تأکید دارند، اضافه کرد: مسئولان گوششان به فرمایشات رهبری نیست، برخی از مدیران بخش خصوصی خوشبختانه تولید را عبادت می دانند با اینکه سودتولید کم است ولی مقاومت کردند و حضور دارند.

کارشناس اقتصاد کشورمان با بیان اینکه عده ای سرمایه های تولیدی را وارد واردات می کنند، گفت: زیرا واردات پنج برابر تولید سود آوری دارد.

رزاقی با اشاره به اینکه فعالین عرصه صنایع دفاعی و هسته ای جان خود رابرای موفقیت ایران می دهند، اضافه کرد: باید مدیران جهادی را سرکار بیاوریم، چرا از این دست مدیران استفاده نمی شود.

انتهای پیام/

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی