مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۴۴۶۲
زمان انتشار : ۰۰:۳۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۶

نماینده مجلس هشتم در گفتگو با اختصاصی:

در جایگاه های حساس تصمیم گیری نظام جمهوری اسلامی نگاه جنسیتی حاکم می شود | شاهد دفاع آنچنانی نمایندگان خانم مجلس دهم از بانوان نیستیم

فاطمه آجرلو با بیان اینکه در جایگاه های حساس تصمیم گیری نظام جمهوری اسلامی نگاه جنسیتی حاکم می شود، گفت: شاهد دفاع آنچنانی نمایندگان خانم مجلس دهم از بانوان نیستیم.

فاطمه آجرلو در گفتگو با درباره جایگاه زنان در کشور، اظهار کرد: انقلاب ما انقلاب ایدیولوژیک بود، اگر امروز زنان جامعه ما هویتی دارند این هویت خود را از امام خمینی (ره)و اسلام گرفته اند.

حتما بخوانید: خاطره شنیدنی رهبر معظم انقلاب از سفرشان به هند

نماینده مجلس هشتم با اشاره به اینکه وقتی امام خمینی (ره) فرمودند مردان و زنان باید دوشادوش هم در تصمیمات کلان نظام جمهوری اسلامی حضور پیدا کنند شاهد حضور فعال بانوان در کنار آقایان بودیم، افزود: بانوان ما پویایی داشتند و در عرصه های تصمیم حضورداشتند.

وی با بیان اینکه خانم ها در مجلس دهم تعدادشان زیاد تر شده است، تصریح کرد: با این وجود شاهد دفاع آنچنانی نمایندگان خانم مجلس دهم از بانوان نیستیم.

آجرلو با تأکید براینکه نمایندگان خانم مجلس شورای اسلامی باید پویاتر از قبل در عرصه حضور داشته باشند، اظهار کرد: متأسفانه در جایگاه های حساس تصمیم گیری نظام جمهوری اسلامی نگاه جنسیتی حاکم می شود و بعضأ از توان خانم ها کمتر استقاده شده است.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

مهدی بذرافکن

آنها بچه پولدار نبوده اند، زندگی راحتی هم نداشته اند، تازه حالا که صادقانه اعتراف می کنند:«یک شبه پول دار شده ایم» می خواهند دست خانواده هایشان را هم بگیرند.

اسکار جشنواره فجر

علیرضا غفاری

امسال فیلمی برای اسکار نداریم خیالتان راحت!