مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۲۵۴۴
زمان انتشار : ۰۰:۱۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۰۹

پیکرهای سه شهيد شناسايی شده كشتی سانچی هفته آینده به ایران منتقل می‌شوند

فرازنده گفت: ظرف يک هفته آينده پیکرهای سه شهيد شناسايی شده از خدمه كشتی سانچی به ايران آورده می‌شوند.

به گزارش  محمود فرازنده نماينده وزارت امور خارجه در ستاد پيگيری سانچی با اشاره به شناسایی هویت سه تن از جان باختگان حادثه کشتی سانچی اظهار کرد: ظرف يک هفته آينده پیکرهای سه شهيد شناسايی شده از خدمه كشتی سانچی به ايران آورده می‌شوند.

نماينده وزارت امورخارجه در ستاد پيگيری سانچی افزود: طبق بررسی هایی که مجموعه پلیس بین الملل و پزشکی قانونی انجام داد توانستند دی ان ای های ارسالی را با دی ان ان هایی که با خانواده های این عزیزان ارسال شده بود مطابقت دهند و اعلام شد که شناسایی‌ها اجساد صورت گرفته است.

و ی ادامه داد: اکنون در حال پیگیری هماهنگی های لازم با دولت و مقامات چین برای ارسال پیکرهای این عزیزان هست .

فرازنده گفت: با حضور نمایندگان ذی نفع و ذی ربط در موضوع غرق کشتی هم اکنون کار رمزگشایی جعبه سیاه کشتی سانچی آغاز شده و منتظر اعلام اخبار بیشتر در خصوص آخرین تماس‌ها، ارتباطات و مسائل دیگر خدمه کشتی هستیم .

باشگاه خبرنگاران جوان : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی