مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۲۰۲۹
زمان انتشار : ۰۸:۴۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۳۰

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفتگو با اختصاصی:

طرح جدی در لایحه بودجه ۹۷ برای رونق معیشت مردم ندیدم | دولت آقای روحانی سیر و پیر و خسته است

نادر قاضی پور با بیان اینکه دولت آقای روحانی سیر و پیر و خسته است، گفت: در بخش های مختلف، کارگران و قشر آسیب پذیر با مشکلات معیشتی، چند ماه است که حقوق دریافت نکرده اند و معترض هستند.

نادر قاضی پور در گفت و گو با   درباره عملکرد دولت، اظهار کرد: تا کنون اقدام جدی از سوی دولت در راستای فقر زدایی ندیده ایم.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید اقدام جدی در این راستا صورت بگیرد، افزود: طرح جدی در لایحه بودجه ۹۷ برای رونق معیشت مردم به ویژه قشر آسیب پذیر، کشاورزان و کارگران چیزی ندیده ایم.

وی با اشاره به اینکه دولت آقای روحانی سیر و پیر و خسته است، گفت: در بخش های مختلف، کارگران و قشر آسیب پذیر با مشکلات معیشتی، چند ماه است که حقوق دریافت نکرده اند و معترض هستند.

نادر قاضی پور با اشاره به اهمیت جایگاه کارگران در کشور، خاطر نشان کرد: دولت باید نگاه ویژه ای به قشر کارگر داشته باشد.
انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی