مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۱۹۷۹
زمان انتشار : ۰۰:۲۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۸

رییس اتحادیه میوه و تره بار تهران در گفتگو با اختصاصی:

مرکبات شمال کشور تأمین کننده بخش مهم از نیاز بازار است | انار به سرنوشت پرتقال سال گذشته دچار شد

رییس اتحادیه میوه و تره بار تهران با بیان اینکه مازندران امسال تولید خوب در حوزه مرکبات داشته است، گفت: مرکبات شمال کشور تأمین کننده بخش مهم از نیاز بازار است.

حسین مهاجرانی در گفت و گو با   درباره وضع بازار، اظهار کرد: بازار در شرایط مناسبی قرار دارد و قیمت ها متعادل است و تنها در هفته های گذشته و ماه قبل افزایش قیمت در انار قابل توجه بود که به کمی تولید و خسارات باغداران بر می گشت.

رییس اتحادیه میوه و تره بار تهران با اشاره به اینکه سرنوشت پرتقال مازندران امسال برای انار ساوه رخ داد، گفت: ساوه مهمترین محور تولید انار و تأمین کننده بازار است متأسفانه امسال از جریان تولید خارج شد.

مهاجرانی با تأکید بر اینکه مازندران امسال تولید خوب در حوزه مرکبات داشته است، اضافه کرد: مرکبات شمال کشور تأمین کننده بخش مهم از نیاز بازار است و خوشبختانه شرایط تولید امسال در کشور خوب بوده است.

رییس اتحادیه میوه و تره بار تهران با بیان اینکه ذخیره سازی میوه شب عید به خوبی انجام شده است، اظهار کرد: استانهای شمالی نقش مهمی در تأمین میوه شب عید دارند.

انتهای پیام/

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!