مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۱۹۳۹
زمان انتشار : ۱۰:۰۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۷

کارشناس اقتصادی در گفتگو با اختصاصی:

مسئولان خوی کاخ نشینی دارند | صدا و سیما از بیان واقعیت تلخ اجتماعی بیکاران عاجز مانده است | سرمایه داری لیبرال در ایران به منافع ملی توجه نمی کند

ابراهیم رزاقی با اشاره به اینکه امام راحل بر دوری مسئولان از کاخ نشینی تأکید داشتند، گفت: مسئولان هم کاخ نشین شده اند و هم خوی کاخ نشینی دارند و در کالبد آنها شکل گرفته است.

ابراهیم رزاقی در گفت و گو با  درباره نگاه دولت به فقرا و معیشت مردم، اظهار کرد: مشکل اصلی مردم اقتصاد و معیشت است و با سختی های زیادی در این زمینه مواجه هستند.

وی با اشاره به اینکه امام راحل بر دوری مسئولان از کاخ نشینی تأکید داشتند، گفت: مسئولان هم کاخ نشین شده اند و هم خوی کاخ نشینی دارند و در کالبد آنها شکل گرفته است.

رزاقی با اشاره به ناسزا گویی رییس جمهور در برابر منتقدین، تاکید کرد: این رفتار رییس جمهور، صدا و سیما را فلج کرده است، به گونه ای که از بیان واقعیت تلخ اجتماعی بیکاران و فقرا عاجز مانده است.

کارشناس اقتصاد کشورمان با بیان اینکه باید به مردم آگاهی داد که این مشکلات از کجا نشات می گیرد، گفت: ضعف اقتصادی ربطی به نظام جمهوری اسلامی ندارد؛ دولت باید این مشکلات را رفع کند، چون مردم به نظام و رهبری اعتقاد دارند و پشتیبان آنها هستند.

رزاقی با اشاره به اینکه میبینیم چقدر گفته ها و حرف ها، با عمل اینها در قراردادهای نفتی فرق دارد، اظهار کرد: متاسفانه باورهای سرمایه داری لیبرال در ایران به منافع ملی توجه نمی کند، زیرا نباید در ایران این قدر فقیر و بیکار داشته باشیم.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!