مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۱۷۰۲
زمان انتشار : ۰۷:۳۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۴

کارشناس سیاسی در گفتگو با اختصاصی:

دولتمردان باید بدانند که نوکر مردم هستند | اشتغال زایی در فهرست مطالبات بر حق مردم از دولت است

طاها عبدخدایی با بیان اینکه دولتمردان باید بدانند که نوکر مردم هستند، گفت: اگر نگاهی غیر از این دارند، استعفا دهند و جای خود را به خدمت گذاران و نوکران مردم دهند.

طاها عبدخدایی در گفت و گو با   درباره مطالبات مردم از دولت، اظهار کرد: مردم مطالبات بر حقی از دولت دارند و دولت هم باید هر چه سریع تر پاسخ مطالبات مردم را بدهد.

کارشناس سیاسی و فرهنگی با اشاره به اینکه مردم مشکلات اقتصادی و معیشتی عدیده ای دارند، گفت: دولت باید چاره ای برای خروج جامعه از مشکلات اقتصادی بیندیشد.

عبدخدایی با بیان اینکه اشتغال زایی در فهرست مهمترین مطالبات بر حق مردم از دولت است، اضافه کرد: بیکاری از معضلات اصلی جامعه است و دولت به منظور کاهش درصد بیکاری باید فکری برای اشتغال جوانان ما بکند.

وی با تأکید بر اینکه دولتمردان باید بدانند که نوکر مردم هستند، گفت: اگر نگاهی غیر از این دارند، استعفا دهند و جای خود را به خدمت گذاران و نوکران مردم دهند.

عبدخدایی با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) فرمودند: مردم ولی نعمت ما هستند، اضافه کرد: مقام معظم رهبری نیز براین مهم تأکید دارند.

کارشناس سیاسی و فرهنگی با بیان اینکه مردم به ویژه خانواده شهدا صاحبان انقلاب اسلامی هستند، بیان داشت: باید به فکر رفع مشکلات مردم باشیم.
انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟