مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۱۵۱۹
زمان انتشار : ۰۹:۲۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۳

عضو مجلس خبرگان رهبری در گفتگو با اختصاصی:

آمریکا کاره ای نیست که بخواهد در امور داخلی ایران دخالت کند | دست دخالت آمریکا در ایران به برکت نظام جمهوری اسلامی ۴۰سال پیش قطع شد

آیت الله علی معلمی با اشاره به اینکه آمریکا کاره ای نیست که بخواهد در امور داخلی ایران دخالت کند، اضافه کرد: به برکت نظام جمهوری اسلامی، ۴۰سال پیش دست دخالت آمریکا را در ایران قطع کردیم.

آیت الله علی معلمی در گفت و گو با  در باره مواضع ضد ایرانی و اسلامی آمریکا، اظهار داشت: ترامپ طرح دخالت و بررسی آشوب های داخل ایران را به شورای امنیت سازمان ملل برد ولی رأی نیاورد و سازمان ملل متحد با آن مخالفت کرد.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به آغاز افول آمریکا، افزود: این کشور در مسیر افول گام هایی هم برداشته است و دود سیاست های ترامپ به چشم آمریکا و رژیم صهیونیستی می رود.

وی با اشاره به اینکه آمریکا کاره ای نیست که بخواهد در امور داخلی ایران دخالت کند، اضافه کرد: به برکت نظام جمهوری اسلامی، ۴۰سال پیش دست دخالت آمریکا را در ایران قطع کردیم.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه آمریکا در سازمان ملل هم در مقابل چشم جهانیان مفتضح شد، گفت: همه اعضای سازمان ملل با طرح ترامپ مبنی بر دخالت و بررسی آشوب های داخل ایران مخالفت کردند و این اغتشاشات محدود را تنش بین المللی ندانستند.

معلمی با تأکید بر اینکه آمریکا در سطح بین الملل بار دیگر در برابر ایران شکست خورد، افزود: ۴۰سال است که توطئه هایش بر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران شکست می خورد، ولی مسئولان و مردم باید هوشیار باشند؛ چون دشمن ساکت نمی نشیند.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

فرزین پور محبی

گزارشگر: شما پاول دورف نازنین رو می‌شناسید؟ عابرخیابانی: فکر کنم همونی بود که در بازی ایران و آرژانتین پاس گل رو به مسی داد.

گزارشگر: اگه اون بود که بهش نمی گفتم نازنین. البته بعضی وقت‌ها پاس گل به اون هایی که هواش رو دارند، می‌ده اما نه به مسی! عابرخیابانی: یعنی یه جور بازی سازه؟

حسن رضاییان نواب صفوی

حسن رضاییان

نواب صفوی سردمدار مبارزه با استکبار