مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۱۴۰۰
زمان انتشار : ۰۱:۱۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۱

دبیر کل حزب مردمی اصلاحات در گفتگو با اختصاصی:

آیت الله هاشمی رفسنجانی مردی برای تمام فصول بود | فقدان ایشان یک خلاء در بدنه نظام است

حجت الاسلام والمسلمین زارع فومنی با بیان اینکه

حجت الاسلام والمسلمین زارع فومنی در گفت و گو با در جریان برگزاری اجلاس بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، اظهار کرد: این مراسم با حضور گسترده روحانیون و اقشار مختلف و مسئولین نظام جمهوری اسلامی و گروه های سیاسی و اجتماعی و فرهنگی برگزار شد.

دبیر کل حزب مردمی اصلاحات با گلایه از اینکه آقای رییس جمهور برای سخنرانی تشریف نیاوردند، گفت:  جهانگیری معاون اول رییس جمهور و سید حسن خمینی در این مراسم حضور داشتند و به سخنرانی پرداختند.

فومنی با تاکید بر اینکه این اجلاس در قواره آیت الله هاشمی نبود، ادامه داد: فقدان ایشان یک خلاء در بدنه نظام است، مردی برای همه فصول بود و نمی گذاشت حقی از هیچ جریانی ضایع شود.

دبیر کل حزب مردمی اصلاحات با تأکید براینکه پنجشنبه هم مراسم سالگرد ایشان در مدرسه عالی شهید مطهری برگزار می شود، اظهار کرد: تا انقلاب زنده است هاشمی زنده است و همین که نام و یاد ایشان را گرامی می دارند گواه بزرگی شخصیت و مناعت طبع ایشان است.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

فرزین پور محبی

گزارشگر: شما پاول دورف نازنین رو می‌شناسید؟ عابرخیابانی: فکر کنم همونی بود که در بازی ایران و آرژانتین پاس گل رو به مسی داد.

گزارشگر: اگه اون بود که بهش نمی گفتم نازنین. البته بعضی وقت‌ها پاس گل به اون هایی که هواش رو دارند، می‌ده اما نه به مسی! عابرخیابانی: یعنی یه جور بازی سازه؟

حسن رضاییان نواب صفوی

حسن رضاییان

نواب صفوی سردمدار مبارزه با استکبار