مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۱۳۶۲
زمان انتشار : ۱۱:۰۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۰

کارشناس مذهبی در گفتگو با اختصاصی:

آیت الله هاشمی در دوران جنگ و سازندگی با تدبیر پای نظام ایستاد

حجت الاسلام والمسلمین محمد جواد ادبی  در گفتگو با   در نخستین سالروز درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، اظهار کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی از چهره های کم نظیر تاریخ انقلاب اسلامی هستند که در اتفاقات گوناگون بجا، درست و با تدبیر عمل کردند. وی با اشاره به اینکه آیت الله هاشمی همیشه نظام را دوست […]

حجت الاسلام والمسلمین محمد جواد ادبی  در گفتگو با   در نخستین سالروز درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، اظهار کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی از چهره های کم نظیر تاریخ انقلاب اسلامی هستند که در اتفاقات گوناگون بجا، درست و با تدبیر عمل کردند.

وی با اشاره به اینکه آیت الله هاشمی همیشه نظام را دوست داشت و وفادار به انقلاب اسلامی بود، افزود: مرحوم هاشمی دریادلانه آبرو و عزت خود را برای انقلاب در طبق اخلاص گذاشت  و برای عزت انقلاب چه در دوران جنگ  و چه در دوران سازندگی با تدبیر و ایثار پای نظام ایستاد.

ادبی با تأکید براینکه آیت الله هاشمی شخصیتی روشنگر و روشنفکر با مبانی فکری کاملأ نو بود، اضافه کرد: ایشان برداشت به روز از مبانی دینی داشت، چیزی که امروز نسل ما نیاز دارد برداشت های دقیق از امورات معنوی و دینی است.

کارشناس مذهبی کشورمان با بیان اینکه خودم بارها در گفتگو با ایشان از تجربیات سیاسی و اجتماعی شان استفاده می کردم، گفت: مرحوم هاشمی از آن شخصیت هایی هستند که دیگر نظیر ایشان پیدا نخواهد شد.

وی در خاتمه اظهار داشت: آیت الله هاشمی امین امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی بود و همواره مصالح نظام برایشان دراولویت بود.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

فرزین پور محبی

گزارشگر: شما پاول دورف نازنین رو می‌شناسید؟ عابرخیابانی: فکر کنم همونی بود که در بازی ایران و آرژانتین پاس گل رو به مسی داد.

گزارشگر: اگه اون بود که بهش نمی گفتم نازنین. البته بعضی وقت‌ها پاس گل به اون هایی که هواش رو دارند، می‌ده اما نه به مسی! عابرخیابانی: یعنی یه جور بازی سازه؟

حسن رضاییان نواب صفوی

حسن رضاییان

نواب صفوی سردمدار مبارزه با استکبار