مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۰۸۸۵
زمان انتشار : ۱۰:۱۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴

نماینده مجلس نهم در گفتگو با اختصاصی:

مطرح کردن حضور زنان در ورزشگاه ها موج سواری سیاسی برخی هاست | این افراد بیایند برای اشتغال بانوان فکری بکنند

نماینده مجلس نهم با بیان اینکه طرح حضور زنان در ورزشگاه ها موج سواری سیاسی برخی ها است، گفت: این افراد بیایند برای حضور زنان در کابینه و پست های حساس تدبیری کنند.

فاطمه آجرلو از بانوان موفق کشور در عرصه سیاسی در گفتگو با   درباره حضور بانوان در ورزشگاه ها، اظهار کرد: امروز مشکلات جامعه زنان ما این نیست که در ورزشگاه ها حضور پیدا کنند یا خیر.

نماینده مجلس نهم گفت: افرادی به منظور موج سواری سیاسی هر از چند گاهی این قبیل موضوعات را مطرح می کنند.

آجرلو با تاکید بر اینکه این افراد با ایجاد چالش، دنبال شکل دادن یک موجی سیاسی هستند تا از آن استفاده کنند، افزود: این افراد یک زمان قانون ارث را در حوزه زنان مطرح و در یک مقطع زمانی دیگر قانون تابعیت را طرح کردند.

نماینده مجلس نهم با بیان اینکه آیا همه مشکلات جامعه زنان تمام شده و تنها حضور آنها در ورزشگاه مانده است، گفت: اگر واقعأ این افراد و امثال آنها دغدغه جامعه زنان را دارند، بیایند برای اشتغال بانوان فکری بکنند.

آجرلو با اشاره به اینکه این افراد بیایند برای حضور زنان در کابینه و پست های حساس تدبیری کنند، اضافه کرد: چرا برای ایجاد ورزشگاه های اختصاصی ویژه زنان هزینه نمی کنند، تا همه بانوان با حضور در چنین فضاهایی، قابلیت های شان را بروز دهند.

نماینده مجلس نهم با تاکید بر اینکه مطرح کردن حضور زنان در ورزشگاه ها موج سواری سیاسی برخی ها است، گفت: چرا این افراد موضوعات مهمی همچون بحث معیشت زنان را مطرح نمی کنند و نمی پردازند.

انتهای پیام/

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سوالی که برای نگارنده پیش آمده این است که آیا اگر یک کشتی آمریکایی یا اروپایی یا روسی جای کشتی ایرانی بود، آیا باز هم یگانهای امدادی آبی و هوایی چینی انقدر مسامحه وار و بی تفاوت با حادثه روبرو می شدند؟!

حسام الدین واعظ زاده

حسام الدین واعظ زاده

جایگاه، وظیفه و کارایی نهادهای انتخابی و انتصابی