مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۰۸۵۷
زمان انتشار : ۱۲:۰۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳

نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس در گفتگو با اختصاصی:

ملت ایران برای گوشت و مرغ و تخم مرغ انقلاب نکردند | مشکلات اقتصادی با تجمعات اعتراض آمیز حل نمی شود

حجت الاسلام والمسلمین سید ناصر موسوی لارگانی با بیان اینکه ملت ایران برای گوشت و مرغ و تخم مرغ انقلاب نکردند، گفت:شکلات اقتصادی با تجمعات اعتراض آمیز حل نمی شود.

حجت الاسلام والمسلمین سید ناصر موسوی لارگانی در گفت و گو با در جریان تجمعات غیر قانونی در سطح کشور، اظهار کرد: اول از همه بحث گرانی کالاها و افزایش قیمت آن ها در برگزاری تجمعات مطرح بوده است.

نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مشکلات اقتصادی و مواردی مانند افزایش قیمت ها با تجمعات اعتراض آمیز حل نمی شود.

موسوی لارگانی با تأکید براینکه جلوی افزایش قیمت ها باید از طریق مجلس شورای اسلامی گرفته شود، گفت: ما نمایندگان مردم در خانه ملت به جد پیگیر این موضوع هستیم وچندین بار در صحن مجلس در این رابطه تذکرات شفاهی دادم.

وی با اشاره به اینکه عده ای در جریان این دست تجمعات به بیت المال خساراتی وارد کردند، اضافه کرد: صداهایی از حلقوم صهیونیست ها و استکبار جهانی علیه نظام جمهوری اسلامی بلند شده است با این رفتارها نباید به دشمن اجازه مانور بدهیم.

نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این رفتارها مورد تأیید ملت ایران نیست، افزود: ملتی که با انقلاب خود و حذف طاغوت بهای سنگینی دادند اجازه عرض اندام به مستکبران نخواهند داد.

موسوی لارگانی با تأکید براینکه ملت ایران برای گوشت و مرغ و تخم مرغ انقلاب نکردند، گفت: انقلاب ایران اسلامی با ساختار فرهنگی و هدف دار بود، این انقلاب برای برپایی احکام اسلام و مبارزه با فساد شکل گرفت.

نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ملت ایران با رهبری امام خمینی (ره) انقلاب اسلامی در راستای مقابله با استکبار جهانی و عمال آن در داخل کشور شکل دادند، اظهار کرد: استکبار جهانی که قبل از انقلاب اسلامی بیت المال ما را به تاراج بردند باز هم منتظرند تا فضایی برای دخالت در داخل ایران فراهم شود اما ملت این اجازه را به آن ها نخواهند داد.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سوالی که برای نگارنده پیش آمده این است که آیا اگر یک کشتی آمریکایی یا اروپایی یا روسی جای کشتی ایرانی بود، آیا باز هم یگانهای امدادی آبی و هوایی چینی انقدر مسامحه وار و بی تفاوت با حادثه روبرو می شدند؟!

حسام الدین واعظ زاده

حسام الدین واعظ زاده

جایگاه، وظیفه و کارایی نهادهای انتخابی و انتصابی