مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۰۸۵۲
زمان انتشار : ۱۱:۱۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳

عضو مجلس خبرگان رهبری:

بخشی از تجمعات، مطالبات برحق اقتصادی مردم از مدیران اجرایی کشور بود

آیت الله علی معلمی با بیان اینکه ضعف کاری مدیران اجرایی بهانه ای دست عوامل استکبار در شکل دهی اغتشاشات بود، گفت: بخشی از تجمعات مطالبات برحق اقتصادی مردم از مدیران اجرایی کشور بود.

آیت الله علی معلمی در گفت و گو با درباره اتفاقات اخیر کشور، اظهار کرد: بخشی از تجمعات مطالبات اقتصادی مردم از مدیران اجرایی کشور بود که بر حق هم است و مسئولان باید به فکر معیشت و اقتصاد مردم باشند .

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه متأسفانه افراد فریب خورده و وابسته به عمال استکبار از فرصت پیش آمده جهت تحقق اهداف شومشان، اغتشاش به راه انداختند، گفت: مزدوران از فرصت استفاده کرده و خساراتی به اموال مردم و بیت المال وارد کردند.

وی با تأکید براینکه ضعف کاری مدیران اجرایی بهانه ای دست عوامل استکبار در شکل دهی اغتشاشات بود، اضافه کرد: اگر مدیران اجرایی کشور درست عمل کنند مردم ناراضی نخواهند بود.

معلمی با بیان اینکه ملت ایران در بزنگاه ها همیشه هوشیار و با بصیرت عمل کردند،گفت: ملت اجازه نخواهند داد امنیت کشورو نظام جمهوری اسلامی زیر سوال برود و همیشه پشتیبان مقام معظم رهبری هستند.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!