مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۰۸۵۲
زمان انتشار : ۱۱:۱۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳

عضو مجلس خبرگان رهبری:

بخشی از تجمعات، مطالبات برحق اقتصادی مردم از مدیران اجرایی کشور بود

آیت الله علی معلمی با بیان اینکه ضعف کاری مدیران اجرایی بهانه ای دست عوامل استکبار در شکل دهی اغتشاشات بود، گفت: بخشی از تجمعات مطالبات برحق اقتصادی مردم از مدیران اجرایی کشور بود.

آیت الله علی معلمی در گفت و گو با درباره اتفاقات اخیر کشور، اظهار کرد: بخشی از تجمعات مطالبات اقتصادی مردم از مدیران اجرایی کشور بود که بر حق هم است و مسئولان باید به فکر معیشت و اقتصاد مردم باشند .

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه متأسفانه افراد فریب خورده و وابسته به عمال استکبار از فرصت پیش آمده جهت تحقق اهداف شومشان، اغتشاش به راه انداختند، گفت: مزدوران از فرصت استفاده کرده و خساراتی به اموال مردم و بیت المال وارد کردند.

وی با تأکید براینکه ضعف کاری مدیران اجرایی بهانه ای دست عوامل استکبار در شکل دهی اغتشاشات بود، اضافه کرد: اگر مدیران اجرایی کشور درست عمل کنند مردم ناراضی نخواهند بود.

معلمی با بیان اینکه ملت ایران در بزنگاه ها همیشه هوشیار و با بصیرت عمل کردند،گفت: ملت اجازه نخواهند داد امنیت کشورو نظام جمهوری اسلامی زیر سوال برود و همیشه پشتیبان مقام معظم رهبری هستند.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی