مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۰۶۱۱
زمان انتشار : ۰۹:۰۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۱

عضو کمیسیون صنابع و معادن مجلس شورای اسلامی:

مشکلات اقتصادی دلیلی بر اغتشاش نیست | نمایندگان مردم در خانه ملت پیگیر مطالبات مردم هستند

قاضی پور با بیان اینکه مردم با مشکلات جدی اقتصادی مواجه هستند ولی دلیل بر اغتشاش نیست، گفت: نمایندگان مردم در خانه ملت پیگیر مطالبات مردم هستند.

نادر قاضی پوردر گفت و گو با   درباره تجمعات غیر قانونی در سطح کشور، اظهار کرد: مردم با مشکلات جدی اقتصادی مواجه هستند ولی دلیل بر اغتشاش نیست.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مطالبات مردم حق مردم است،گفت: باید به دولت تذکر داده شود و مردم مطالبات قانونی خود را از طریق قانون پیگیری کنند.

قاضی پور با تأکید براینکه نمایندگان مردم در خانه ملت پیگیر مطالبات مردم هستند، اضافه کرد: مجلس شورای اسلامی پیگیر سؤال از رییس جمهور است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آتش زدن اماکن عمومی و خسارت به بیت المال دیگر شکل مطالبه گری ندارد،گفت: دود این رفتار ها به چشم مردم می رود.

قاضی پور با اشاره به اینکه دشمنان نظام جمهوری اسلامی از آمریکااین شیطان بزرگ تا رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی از این رفتارها علیه نظام جمهوری اسلامی بهره برداری می کنند، افزود: نباید فضا را برای دشمن فراهم کرد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهدا ناظر اعمال و رفتارما هستند، اظهار کرد: کاری کنیم شهدا خشنود و دشمن خشمگین و ناراحت شود.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سوالی که برای نگارنده پیش آمده این است که آیا اگر یک کشتی آمریکایی یا اروپایی یا روسی جای کشتی ایرانی بود، آیا باز هم یگانهای امدادی آبی و هوایی چینی انقدر مسامحه وار و بی تفاوت با حادثه روبرو می شدند؟!

حسام الدین واعظ زاده

حسام الدین واعظ زاده

جایگاه، وظیفه و کارایی نهادهای انتخابی و انتصابی