مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۰۲۹۸
زمان انتشار : ۰۱:۴۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۷

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفتگو با اختصاصی:

مجلس با افزایش حقوق همه مدیران رده بالای کشور مخالف است

سید ناصر موسوی لارگانی با بیان اینکه چرا کسی درباره حقوق و مزایای وزرای دولت حرفی نمی زند، گفت: مجلس با افزایش حقوق همه مدیران رده بالای کشور مخالف است.

حجت الاسلام والمسلمین سید ناصر موسوی لارگانی در گفت و گو با   در باره طرح افزایش ۷۰درصدی حقوق نمایندگان مجلس، اظهار کرد: رییس مجلس شورای اسلامی این قضیه را از بیخ و بن تکذیب کرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ما مخالف افزایش حقوق نمایندگان مردم در خانه ملت هستیم، گفت: حتی با افزایش حقوق مدیران رده بالای کشور هم مخالفیم، زیرا در شرایط سخت معیشتی مردم این رفتار ها درست نیست.

موسوی لارگانی با تأکید براینکه مدیران رده بالای کشور و پیشنهاد دهندگان چنین طرح هایی به جای افزایش حقوق بیایند اشتغال زایی برای چند جوان ایجاد کنند، اضافه کرد: بیکاری به یک معضل جدی در جامعه تبدیل شده است، حتی سخنگوی دولت هم اذعان دارد که بیشتر خانواده ها سه جوان بیکار تحصیل کرده دارند.

وی افزود: کاش بررسی شود یک وزیر چه حقوق و مزایایی دارد و یک نماینده چه حقوق و مزایایی، کسی درباره حقوق و مزایای وزرای دولت حرفی نمی زند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تأکید براینکه اگر دقت شود در کنار هر وزیری ۲۰، ۳۰نفر شاغل هستند، گفت: بایک حساب سرانگشتی کسانی که کنار یک وزیر هستند نزدیک به ۹۰میلیون تومان حقوق می گیرند.

موسوی لارگانی با بیان اینکه منی که نماینده هستم برای ملاقات با وزرا باید هفت خان رستم را طی کنم، اضافه کرد: ما باید مدت ها پشت خط بمانیم تا شاید بتوانیم وزیری را ببینیم، در صورتی که دفتر نمایندگان مجلس به روی مردم باز است و هر روز با مردم در باره مشکلات آن ها جلسه دارند.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی