مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۰۲۹۵
زمان انتشار : ۰۱:۳۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۷

خواننده پیشکسوت موسیقی در گفتگو با اختصاصی:

تولید ترانه های حماسی حمایت نمی شود | مسئولان اعتقادی به حقوق شهروندی ندارند

محمد گلریز با بیان اینکه مدت هاست از آثار ارزشی و ملی حمایت نمی شود، گفت: موسیقی های مبتذل در فضای مجازی زیاد شده است.

محمد گلریز در گفت و گو با درباره آسیب های فضای مجازی، اظهار کرد: دشمن در جریان جنگ نرم در فضای مجازی می تازد و نبرد ضد ارزشی دارد.

هنرمند موسیقی کشورمان با اشاره به اینکه موسیقی های مبتذل در فضای مجازی زیاد شده است، گفت: متأسفانه تولید ترانه های حماسی حمایت نمی شود و هرچه داد می زنیم صدای ما به جایی نمی رسد.

گلریز با تأکید براینکه  از بستر فضای مجازی می توان برای ترویج ترانه ها و موسیقی های غرور آفرین استفاده کرد، گفت: بایک برنامه ریزی درست بهترین استفاده را می توان از فضای مجازی برد.

وی با اشاره به اینکه نسبت به عملکرد سازمان محیط زیست انتقاد دارم، اضافه کرد: سازمان محیط زیست چرا فکری به حال آلودگی هوا در کل کشور نمی کند، خیلی از مسؤولان از حق شهروندی تنها حرف می زنند و کاری در این رابطه نمی کنند.

هنرمند موسیقی کشورمان با تأکید براینکه مسئولان نسبت به مقوله مهم آلودگی و تعطیلی های اجباری بی تفاوت هستند، گفت: آلودگی هوا دیگر مختص به تهران نیست در سایه غفلت متولیان امر،گریبان سایر شهرستان ها را نیز گرفته است.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی