مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۰۲۰۳
زمان انتشار : ۱۰:۰۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶

قاضی پور در گفتگو با اختصاصی:

هزاران مرغ و تخم مرغ بخاطر آنفولانزای مرغی معدوم شدند | وزارت کشاورزی مقصر است

نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هزاران مرغ و تخم مرغ بخاطر آنفولانزای مرغی معدوم شدند، گفت: وزارت کشاورزی در این باره مقصر است.

نادر قاضی پور در گفت و گو با    درباره افزایش قیمت تخم مرغ، اظهار کرد: هزاران مرغ و تخم مرغ بخاطر آنفولانزای مرغی معدوم شدند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تأکیدقاضی براینکه کاهش میزان تولید تخم مرغ در بازار گرانی آن را به همراه دارد، افزود: مسئولان با واردات تخم مرغ می خواهند بازار را کنترل کنند.

قاضی پور با اشاره به اینکه معدوم کردن هزاران مرغ و تخم مرغ به بی دقتی وزارت کشاورزی بر می گردد، اضافه کرد: سازمان دامپزشکی هم دراین رابطه مقصر است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یک روز به خاطر بی دقتی قیمت شکر رابالا بردند، گفت:  الان هم سهل انگاری ها به بالارفتن قیمت تخم مرغ انجامیده البته جای نگرانی نیست چون بعد از مدتی قیمت را متعادل می کنند.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی