مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۰۱۹۱
زمان انتشار : ۰۱:۱۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶

کمیسیون انرژی با افزایش قیمت حامل‌های انرژی در لایحه بودجه مخالفت کرد

عضو کمیسیون انرژی از موافقت این کمیسیون با حذف تبصره ۱۸ لایحه بودجه که افزایش بهای حامل‌های انرژی را پیشنهاد داده بود، خبر داد.

به گزارش  علی گل‌مرادی عضو کمیسیون انرژی، با اشاره به نشست امروز کمیسیون متبوع خود گفت: پیشنهاد افزایش قیمت حامل‌های انرژی در این جلسه بررسی و مورد مخالفت نمایندگان قرار گرفت لذا مفاد مربوط به افزایش حامل‌های انرژی در لایحه بودجه ۹۷ حذف شد.

گل‌مرادی تاکید کرد: اعضای کمیسیون انرژی مجلس با حذف تبصره ۱۸ این لایحه که افزایش بهای حامل‌های انرژی را پیشنهاد داده بود،‌ موافقت کردند.

وی ادامه داد: اعضا معتقد بودند که درآمدها اکنون به سامان نیست و بستر افزایش قیمت وجود ندارد لذا با افزایش قیمت حامل های انرژی شاهد رکود و تورم خواهیم بود.

نماینده مردم ماهشهر و امیدیه تصریح کرد: تلاش می‌کنیم تا این بخش از لایحه بودجه هم در زمان بررسی در صحن علنی مجلس تصویب نشود.

باشگاه خبرنگاران جوان : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی