مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۰۱۰۶
زمان انتشار : ۰۲:۰۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۵

کوچکی نژاد در گفتگو با اختصاصی:

طرح افزایش ۷۰درصدی حقوق نمایندگان مجلس فرافکنی بود | نمی دانم برخی ها این خبر را از کجا آورده اند 

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح افزایش ۷۰درصدی حقوق نمایندگان مجلس فرافکنی بوده است، گفت: نمی دانم برخی ها این طرح را از کجا آورده اند.

جبار کوچکی نژاد در گفت و گو با  در باره افزایش ۷۰درصدی حقوق نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد:  واقعأ نمی دانم برخی ها چنین طرحی را از کجا آورده اند.

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه طرح افزایش ۷۰درصدی حقوق نمایندگان مجلس فرافکنی بوده است، گفت: اگر هم همچنین طرحی مطرح شود قطع یقین نمایندگان مخالف آن خواهند بود و با این طرح مخالفت می کنند.

کوچکی نژاد با تأکید براینکه در شرایطی که مردم دچار مشکل معیشتی و اقتصادی هستند، مطرح کردن چنین موضوعی اشتباه است، اضافه کرد: اقشار متفاوت مردم درآمد ناچیزی دارند و با مشکلات معیشتی زیادی مواجهند.

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این طرح افزایشی حقوق را نمی دانم چه زمانی طرح شده است، اظهار کرد: تصویب چنین طرحی اصلأ امکان پذیر نیست.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سوالی که برای نگارنده پیش آمده این است که آیا اگر یک کشتی آمریکایی یا اروپایی یا روسی جای کشتی ایرانی بود، آیا باز هم یگانهای امدادی آبی و هوایی چینی انقدر مسامحه وار و بی تفاوت با حادثه روبرو می شدند؟!

حسام الدین واعظ زاده

حسام الدین واعظ زاده

جایگاه، وظیفه و کارایی نهادهای انتخابی و انتصابی