مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۰۰۲۳
زمان انتشار : ۱۰:۲۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۴

کارشناس اقتصادی در گفتگو با اختصاصی:

دولت قانون هدفمندی یارانه ها در رفع موانع تولید را اجرا نکرده است

موسی الرضا ثروتی با انتقاد از نحوه عملکرد دولت در هدفمندی یارانه ها، گفت: دولت قانون هدفمندی یارانه ها در رفع موانع تولید را اجرا نکرده است.

موسی الرضا ثروتی در گفتگو   درباره اجرای طرح هدفمندی یارانه ها از سوی دولت، اظهار کرد: دولت ضعف های زیادی در اجرای طرح هدفمندی یارانه ها داشته و دارد.

نماینده مجلس نهم با تأکید براینکه دولت قانون هدفمندی یارانه ها در رفع موانع تولید را اجرا نکرده است، گفت: دولت توجه جدی به رونق تولید ملی ندارد و نسبت به آن بی تفاوت است.

ثروتی با اشاره به اینکه پرداخت ۱۰درصد از هدفمندی یارانه ها به حوزه درمان انجام نشده است، اضافه کرد: این اقدام هم از سوی دولت مورد بی توجهی قرار گرفته است.

نماینده مجلس نهم با بیان اینکه باوجود طرح سلامت مردم هنوز در تأمین هزینه های درمان خود مشکل دارند، گفت: دولت به سرعت این مشکلات را برطرف کند.

ثروتی با تأکید براینکه هنر دولت تنها پریدن به دولت قبل و نقد کردن آن است، اظهار کرد: دولت به جای این رفتارها به وعده وعید های خود عمل کند.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سوالی که برای نگارنده پیش آمده این است که آیا اگر یک کشتی آمریکایی یا اروپایی یا روسی جای کشتی ایرانی بود، آیا باز هم یگانهای امدادی آبی و هوایی چینی انقدر مسامحه وار و بی تفاوت با حادثه روبرو می شدند؟!

حسام الدین واعظ زاده

حسام الدین واعظ زاده

جایگاه، وظیفه و کارایی نهادهای انتخابی و انتصابی