مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۰۰۱۷
زمان انتشار : ۱۰:۲۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۴

نماینده مجلس نهم در گفتگو با اختصاصی:

تا وقتی حقوق کارگران افزایش نیافته نیازی به افزایش حقوق نمایندگان نیست

محمدحسن آصفری با تأکید براینکه نمایندگان باید با معیار مشکلات مردم و حقوق کمی که کارگران فصلی و غیره طبق قانون اداره کار می گیرند وضعیت خودشان را بسنجند، گفت: تا زمانی که حقوق موکلینشان افزایش نیافته است لزومی به افزایش حقوق نمایندگان نیست

محمد حسن آصفری در گفتگو با   در واکنش به افزایش ۷۰درصدی حقوق نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: قبل از اقدامات کلی درباره افزایش حقوق برخی اقشار باید نگاه به کف خیابان و آحاد مردم شود و بعد این سیاست های افزایشی انجام شود.

نماینده مجلس نهم با تأکید براینکه حقوقی که مجلس به نمایندگان مردم می دهد کفاف زندگی و معیشت و دفتر و کارهای اجرایی نمایندگان را می دهد، تصریح کرد: هیچ لزومی به افزایش حقوق نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیست، نمایندگان از نظر مالی مشکلی ندارند.

وی با بیان اینکه یکی از آقایان نماینده گفته بود که من در دانشگاه می خوابیدم و حقوق بیشتر می گرفتم، گفت: این حرف ها درست نیست.

نماینده مجلس نهم افزود:  یک زمانی یکی از وکلای ملت پیش آقای مدرس آمد و گفت این حقوق ۱۰۰تومانی کفاف ما را نمی دهد، مرحوم مدرس گفت اگر کفاف نمی دهد استعفاء بدهید و همان جای قبل کار کنید و اگر مردم مجدد شما را انتخاب کردند بگویید حقوق ۲۰۰تومان به شما بدهند.

آصفری با تأکید براینکه نمایندگان باید با معیار مشکلات مردم و حقوق کمی که کارگران فصلی و غیره طبق قانون اداره کار می گیرند وضعیت خودشان را بسنجند، گفت: تا زمانی که حقوق موکلینشان افزایش نیافته است لزومی به افزایش حقوق نمایندگان نیست و البته خود آقای لاریجانی هم این مسئله را تکذیب کرد.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی