مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۹۸۹۶
زمان انتشار : ۰۹:۰۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۳

دکتر فریبرز رییس دانا در گفتگو با اختصاصی:

خصولتی ها نبض تولید و سرمایه گذاری را در دست دارند | سیاست های دولت اوضاع اقتصاد را آشفته تر می کند

اقتصاددان ایرانی با بیان اینکه حضور خصولتی ها را در بدنه تولید و سرمایه گذاری شاهد هستیم، گفت: دولت روحانی جناح خاص خودش را دارد و بخشی از خصوصی سازی را به کارکنان خودشان واگذار کرده اند، این اسمش خصوصی سازی نیست.

دکتر فریبرز رییس دانا در گفت و گو با   درباره اوضاع خصوصی سازی در کشور، اظهار کرد: حضور خصولتی ها را در بدنه تولید و سرمایه گذاری شاهد هستیم.

کارشناس اقتصادی با اشاره به اینکه خصولتی ها یک پا دربخش خصوصی و یک پا در دولت دارند، گفت: دولت روحانی جناح خاص خودش را دارد و بخشی از خصوصی سازی را به کارکنان خودشان واگذار کرده اند، این اسمش خصوصی سازی و سهیم کردن بخش خصوصی در اقتصاد کشور نیست.

رییس دانا اضافه کرد: از طرفی دولتی آمد و بحث سهام عدالت مطرح شد، این طرح طبق بررسی ها و آمارهای انجام شده به هیج جا نرسید و هنوز معلق است.

وی ادامه داد: این تنها یک تبلیغ است که یک سره گفته می شود دولت بیش از اندازه بزرگ است، پشت این قضیه منابع بسیاری مانده که همه آن ها نصیب دولت می شود.

کارشناس اقتصادی گفت: خصوصی سازی در حال حاضر به این معنی شده که دولت واحدهای زیان ده را به خاطر بدهی هایشان واگذار می کند و این وضع اقتصاد را آشفته تر می کند.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی