مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۹۷۸۴
زمان انتشار : ۱۰:۴۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۲

قدیری ابیانه در گفتگو با اختصاصی:

دولت تا کنون بیش از ۷۰۰هزار میلیارد تومان بدهکاری به بار آورده است | روحانی نتوانسته به وعده هایش عمل کند

کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه دولت تا کنون بیش از ۷۰۰هزار میلیارد تومان بدهکاری به بار آورده است، گفت: دولت عملکرد درستی در حوزه اشتغال زایی و حمایت از تولید ملی نداشته و به وعده هایش نتوانسته جامه عمل بپوشاند.

محمد حسن قدیری ابیانه در گفت و گو با اظهار کرد: دولت عملکرد درستی در حوزه اشتغال زایی و حمایت از تولید ملی نداشته و به وعده هایش نتوانسته جامه عمل بپوشاند.

وی ادامه داد: با گذشت نیمی از سال اول دوره ریاست جمهوری آقای روحانی در دولت دوازدهم وعده های حمایت از تولید ملی و اشتغال عملی نشده است.

کارشناس سیاسی کشورمان با اشاره به اینکه دولت تا کنون بیش از ۷۰۰هزار میلیارد تومان بدهکاری به بار آورده است، گفت: این مبلغ معادل ۱۰سال درآمد نفت سال گذشته کشور است.

قدیری ابیانه با تأکید براینکه این میزان بدهی معادل هفت سال درآمد نفت پیش بینی شده برای سال آینده است، اضافه کرد:  رقم این بدهکاری  بسیار بالا و قابل تأمل است.

کارشناس سیاسی کشورمان با بیان اینکه این مقدار بدهی یعنی دولت به ازای هر خانواده چهارنفری ۳۵میلیون تومان بدهکار است، تصریح کرد: این آمار و ارقام باید به دقت بررسی  شود.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سوالی که برای نگارنده پیش آمده این است که آیا اگر یک کشتی آمریکایی یا اروپایی یا روسی جای کشتی ایرانی بود، آیا باز هم یگانهای امدادی آبی و هوایی چینی انقدر مسامحه وار و بی تفاوت با حادثه روبرو می شدند؟!

حسام الدین واعظ زاده

حسام الدین واعظ زاده

جایگاه، وظیفه و کارایی نهادهای انتخابی و انتصابی