مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۹۶۹۷
زمان انتشار : ۱۳:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۹/۳۰

رییس اتحادیه میوه و تره بار تهران:

بازار میوه شب یلدا در کنترل و نظارت قراردارد |گرانی انار به علت محدودیت تولید است |هندوانه با قیمت طبیعی در بازار عرضه می شود

رییس اتحادیه میوه و تره بار تهران با بیان اینکه بازار میوه شب یلدا در کنترل و نظارت قراردارد، گفت: استانهای شمالی کشور محل مناسب تولید مرکبات و میوه است.

حسین مهاجرانی در گفت و گو با  در آستانه شب یلدا، گفت: بازار شب یلدا هر ساله از رونق خاصی برخوردار است.

رییس اتحادیه میوه و تره بار تهران با اشاره به اینکه شب یلدا رونق بخش بازار در اقلام مختلف به ویژه میوه است، افزود: گرانی انار به محدودیت تولید بر می گردد و هندوانه هم با قیمت طبیعی در بازار عرضه می شود.

مهاجرانی با تأکید براینکه بازار شب یلدا در کنترل نظارت قرار دارد، اضافه کرد: با کوچکترین تخلف هم برخورد می شود و شرایط مناسبی برای خرید مردم فراهم است.

رییس اتحادیه میوه و تره بار تهران با بیان اینکه استانهای شمالی کشور محل مناسب تولید مرکبات و میوه است، افزود: به طور مثال مازندران بخش عمده ای از پرتقال بازار تهران را تأمین می کند.

مهاجرانی با اشاره به اینکه سال گذشته بخاطر سرمازدگی کمبود پرتقال داشتیم، اظهار کرد: امسال مشکلی در تأمین پرتقال بازار نداریم.

انتهای پیاک

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی