مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۹۶۹۷
زمان انتشار : ۱۳:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۹/۳۰

رییس اتحادیه میوه و تره بار تهران:

بازار میوه شب یلدا در کنترل و نظارت قراردارد |گرانی انار به علت محدودیت تولید است |هندوانه با قیمت طبیعی در بازار عرضه می شود

رییس اتحادیه میوه و تره بار تهران با بیان اینکه بازار میوه شب یلدا در کنترل و نظارت قراردارد، گفت: استانهای شمالی کشور محل مناسب تولید مرکبات و میوه است.

حسین مهاجرانی در گفت و گو با  در آستانه شب یلدا، گفت: بازار شب یلدا هر ساله از رونق خاصی برخوردار است.

رییس اتحادیه میوه و تره بار تهران با اشاره به اینکه شب یلدا رونق بخش بازار در اقلام مختلف به ویژه میوه است، افزود: گرانی انار به محدودیت تولید بر می گردد و هندوانه هم با قیمت طبیعی در بازار عرضه می شود.

مهاجرانی با تأکید براینکه بازار شب یلدا در کنترل نظارت قرار دارد، اضافه کرد: با کوچکترین تخلف هم برخورد می شود و شرایط مناسبی برای خرید مردم فراهم است.

رییس اتحادیه میوه و تره بار تهران با بیان اینکه استانهای شمالی کشور محل مناسب تولید مرکبات و میوه است، افزود: به طور مثال مازندران بخش عمده ای از پرتقال بازار تهران را تأمین می کند.

مهاجرانی با اشاره به اینکه سال گذشته بخاطر سرمازدگی کمبود پرتقال داشتیم، اظهار کرد: امسال مشکلی در تأمین پرتقال بازار نداریم.

انتهای پیاک

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سوالی که برای نگارنده پیش آمده این است که آیا اگر یک کشتی آمریکایی یا اروپایی یا روسی جای کشتی ایرانی بود، آیا باز هم یگانهای امدادی آبی و هوایی چینی انقدر مسامحه وار و بی تفاوت با حادثه روبرو می شدند؟!

حسام الدین واعظ زاده

حسام الدین واعظ زاده

جایگاه، وظیفه و کارایی نهادهای انتخابی و انتصابی