مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۹۶۹۱
زمان انتشار : ۱۳:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۹/۳۰

دبیر کل حزب جمعیت فداییان اسلام:

سنت های خوب ملی و اسلامی را فراموش کرده ایم

محمد مهدی عبد خدایی با اشاره به اینکه شب یلدا مانند عید نوروز بهترین زمان برای دید و بازدید است، می گوید: سنت های خوب ملی و اسلامی را فراموش کرده ایم

محمد مهدی عبد خدایی در آستانه شب یلدا به می گوید: متأسفانه سنت های خوب و ملی و اسلامی را فراموش کرده ایم.

دبیر کل حزب جمعیت فداییان اسلام با اشاره به اینکه شب یلدا مانند عید نوروز بهترین زمان برای دید و بازدید است، اضافه می کند: جای پرداختن به شبکه های اجتماعی و فضای مجازی صله رحم را در این شب ارج نهیم.

دبیر کل حزب جمعیت فداییان اسلام با تأکید براینکه شب یلدا یک شب است آن را با ورود به فضای مجازی و شبکه های اجتماعی هدر ندهیم ، می افزاید: حضور در کنار خانواده از هر چیز مهم تر است.

وی  با اشاره به اینکه استفاده از این تکنولوژی و هر ابزاری باید درست باشد، می گوید: نباید تمام وقت زندگی را خرج فضای مجازی و شبکه های اجتماعی کرد.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی