مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۹۵۱۵
زمان انتشار : ۰۸:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۸

نایب رییس اول خانه احزاب ایران در گفتگو با اختصاصی:

تنها نیمی از زلزله زدگان به کانکس ها منتقل شده اند | تا پایان روند اسکان، مسئولان باید در صحنه باشند

قدرتعلی حشمتیان با بیان اینکه فقط نیمی از زلزله زدگان به کانکس ها منتقل شده اند، گفت: تا پایان روند اسکان، مسئولان باید در صحنه باشند.

قدرتعلی حشمتیان در گفت و گو با   در تشریح وضع فعلی زلزله زدگان غرب کشور، اظهار کرد: حدود بیش از نیمی از خانواده ها از چادر به کانکس در جریان اسکان موقت انتقال داده شده اند ولی نیمی دیگر هنوز درچادرها زندگی می کنند.

نایب رییس اول خانه احزاب ایران با تأکید براینکه چادرها امنیت ندارد، گفت: در هفته گذشته یکی از چادر ها آتش گرفت و خساراتی ایجاد کرد اما به لطف خدا تلفات جانی نداشت.

حشمتیان با اشاره به سردسیر بودن مناطق زلزله زده غرب کشور و آلودگی هوای فعلی بر لزوم سرعت دهی انتقال نیم باقیمانده زلزله زدگان به کانکس ها تأکید و اضافه کرد: تا اسکان همه مردم زلزله زده مسئولان باید در صحنه باشند.

نایب رییس اول خانه احزاب ایران با بیان اینکه مردم می گویند به کسانی که مستأجر بودند کانکس نمی دهند، گفت: این مسئله باعث گله مندی مردم شده است، قرار نیست مستأجر بودن بهانه عدم رسیدگی به زلزله زدگان شود.

حشمتیان با تأکید براینکه دست اندرکاران باید طوری برنامه ریزی کنند که همه زلزله زدگان هرچه سریعتر در کانکس ها مستقر شوند، اظهار کرد: روند اسکان موقت به درازا انجامیده و مردم را دچار مشکل کرده است.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی