مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۹۴
زمان انتشار : ۱۰:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸

جلیلی در دیدار فعالان فرهنگی:

نیامدم تا نیروهای انقلاب تجمیع شوند/ در بین نامزدها یک نفر نسبت به دیگران اصلح است

به گزارش  به نقل از خبرگزاری‌ها، سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار با جمعی از فعالان فرهنگی گفت: دیروز در بیانیه ای رسمی عدم ثبت نام در انتخابات را اعلام کردیم اما این به معنای اتمام کار ما نیست بلکه کار ما جدی تر از گذشته باید ادامه یابد. وی گفت: ما […]

به گزارش  به نقل از خبرگزاری‌ها، سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار با جمعی از فعالان فرهنگی گفت: دیروز در بیانیه ای رسمی عدم ثبت نام در انتخابات را اعلام کردیم اما این به معنای اتمام کار ما نیست بلکه کار ما جدی تر از گذشته باید ادامه یابد.

وی گفت: ما برنامه مشخصی را برای موضوعات اصلی کشور داشتیم و راه حل های مشکلات واقعی مردم و کشور را هم آماده کرده بودیم و معتقد بودیم اگر افکار عمومی در این باره اقناع شوند رای هم خواهند داد. اکنون نیز صورت مساله عوض نشده و فقط یک نفری که قرار بود کاندیدا شود ثبت نام نکرده ولی این مسیر و گفتمان باید امتداد داشته باشد. همه آرامش را دوست دارند اما نقطه مقابل آرامش فقط جنگ نظامی نیست و اگر آرامش کسی در جامعه به خاطر نداشتن شغل یا احتمال از بین رفتن شغل نیز آسیب ببیند مهم است .

جلیلی افزود: در ۴ سال گذشته ما بارها نقاط انتقادی و پیشنهادات خودمان را به دولتمردان فعلی گفته ایم ولی زمان انتخابات باید روند های نادرست را به چالش کشید و گفت مسیری که در ۴ سال گذشته طی شده درست نبوده.

وی افزود: یک علتی که بنده در این عرصه وارد نشدم این بود که نیروهای انقلابی تجمیع بشوند تا گفتمان انقلاب به درستی شکل بگیرد زیرا در بین نامزدها حتما یک نفر نسبت به دیگران اصلح است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: وظیفه ما این است که اصلح را بشناسیم و کمکش کنیم نه اینکه خود را کنار بکشیم و بگوییم فراتر از بقیه هستیم و هیچ کاری انجام ندهیم!؛ حمایت مان از اصلح باید ذیل ملاحظات و گفتمان انقلاب باشد چنانچه اگر بنده هم وارد این عرصه می شدم باید حمایتتان از بنده را مشروط به پایبندی ام به گفتمان انقلاب می‌کردید.

جلیلی خاطر نشان کرد: اینکه ما منتظر باشیم تا در دولتی که با ما همسو نیست مشکلات و ناکارآمدی ها بیشتر شود تا در اثر آن مردم به ما اقبال پیدا کنند درست نیست و چنین نگاهی مبنای دینی ندارد، باید تلاش کرد اگر راه حل مساله ای را می دانیم کمک کنیم تا مشکلات مردم و کشور حل و فصل شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار