مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۹۲۹۲
زمان انتشار : ۰۹:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۶

رییس سازمان جهان گردی و ایران گردی دوره اصلاحات:

با افزایش عوارض خروج از کشور نباید برای مردم مانع ایجاد کنیم | هیچ زیر ساخت درست گردشگری و تفریحی نداریم

محمد طاها عبد خدایی با بیان اینکه با افزایش عوارض خروج از کشور نباید برای مردم مانع ایجاد کنیم، گفت: این طرح برای نگه داشتن گردشگر در کشور است اما هیچ زیر ساخت درست گردشگری و تفریحی نداریم.

محمد طاها عبد خدایی در گفت و گو با   در واکنش به سه برابر شدن عوارض خروج از کشور، اظهار کرد: این طرح برای حفظ گردشگر در داخل کشور و افزایش درآمد گردشگری در نظر گرفته شده است.

رییس سازمان جهان گردی و ایران گردی دوره اصلاحات افزود: ولی معتقدم این طرح جواب نمی دهد.

وی با تأکید براینکه اگر یک باره عوارض خروج از کشور سه برابر شود غلط است، اضافه کرد: چنین اقدامی آسیب های روانی به همراه دارد.

عبدخدایی با اشاره به اینکه نباید مانع برای بیرون رفتن مردم از کشور درست کنیم، تصریح کرد: این کار صحیح نیست و حتی اگر در راستای حفظ گردشگر هم باشد به نظر من موفق نخواهد بود.

رییس سازمان جهان گردی و ایران گردی دوره اصلاحات با بیان اینکه هیچ زیر ساخت درست گردشگری و تفریحی نداریم، اضافه کرد:  در چنین شرایطی نمی توان گردشگر را حفظ کرد.

عبدخدایی در خاتمه گفت: افزایش سه برابری عوارض، دلخوری ایجاد می کند و برای سفرهای ضروری مردم مشکل ساز است.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی