مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۹۲۰۳
زمان انتشار : ۰۴:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۵

رییس اتاق بازرگانی ایران و چین در گفتگو با اختصاصی:

افزایش سه برابری عوارض خروج از کشور درد سر ساز می شود

اسدالله عسگر اولادی با بیان اینکه دروازه های کشور را نمی توان بست، گفت: افزایش سه برابری عوارض خروج از کشور درد سر ساز می شود.

اسدالله عسگر اولادی در گفت و گو با درواکنش به طرح افزایش سه برابری عوارض خروج از کشور، اظهار کرد: تعرفه عوارض خروج از کشور باید به طور سابق اعمال شود این افزایش سه برابری عوارض درست نیست.

رییس اتاق بازرگانی ایران – چین با تأکید بر اینکه چنین طرحی مشکل ایجاد می کند، گفت: افزایش سه برابری عوارض خروج از کشور درد سر ساز می شود.

عسگر اولادی با اشاره به اینکه دولت می خواهد  تاوان گرفتاری و ندانم کاری خود را از مردم بگیرد، اضافه کرد: تنها برخی از سفر ها تفریحی است و بخش عمده آن ضرورت دارد، به طور مثال از ۱۰میلیون سفر، پنج میلیون سفر در بخش تجارت و بازرگانی و ضروری است.

رییس اتاق بازرگانی ایران – چین با بیان اینکه دروازه های کشور را نمی توان بست، اظهار کرد: چنین طرحی در قرن بیست و یک زشت است!

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی