مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۹۱۰۵
زمان انتشار : ۰۴:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۳

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس درگفتگو با اختصاصی:

مجلس طرح افزایش عوارض خروج از کشور را رد خواهد کرد | مگر حقوق ها سه برابر شده که دولت چنین طرحی ارائه کرده است

نادر قاضی پور با بیان اینکه مجلس طرح افزایش عوارض خروج از کشور را رد خواهد کرد، گفت: مگر حقوق ها سه برابر شده که دولت چنین طرحی ارائه کرده است؟!

نادر قاضی پور در گفت و گو با   در واکنش به طرح سه برابر شدن عوارض خروج از کشور، اظهار کرد: مگر حقوق ها به ویژه حقوق کارگران و کشاورزان و سایر مشاغل سه برابر شده است که دولت چنین طرحی را ارایه می دهد؟

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دانشجویان زیادی داریم که در خارج کشور تحصیل می کنند، گفت: هموطنان ما در سفر به عتبات عالیات و حج و نیز دانشجویان خارج از کشور با اجرای این طرح با مشکل مواجه می شوند.

قاضی پور با تأکید براینکه مجلس شورای اسلامی مخالف صد در صدی طرح سه برابر شدن عوارض خروج از کشور است، اضافه کرد: مجلس این طرح را رد خواهد کرد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه چنین طرحی غیر کارشناسی است، اظهار کرد:  نمابندگان مردم در خانه ملت به این طرح رأی نمی دهند.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سوالی که برای نگارنده پیش آمده این است که آیا اگر یک کشتی آمریکایی یا اروپایی یا روسی جای کشتی ایرانی بود، آیا باز هم یگانهای امدادی آبی و هوایی چینی انقدر مسامحه وار و بی تفاوت با حادثه روبرو می شدند؟!

حسام الدین واعظ زاده

حسام الدین واعظ زاده

جایگاه، وظیفه و کارایی نهادهای انتخابی و انتصابی