مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۹۰۲۸
زمان انتشار : ۱۰:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۲

سردار صلاحی در گفتگو با اختصاصی:

ترامپ تیر خلاص را به رژیم صهیونیستی زد | رفتار استکبار جهانی عامل تقویت جبهه مقاومت شده است

فرمانده مدافعان حرم با تأکید براینکه رفتارهای استکبار جهانی در طول تاریخ، عامل تقویت جبهه مقاومت شده است، گفت: استکبار در کشورهای اسلامی همواره با مشکل مواجه بوده، ترامپ با طرح معرفی قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی تیر خلاص را زد و این حرکت ها خواست خدا است.

سردار علی صلاحی در گفت و گو با   درباره سیاست ترامپ در معرفی قدس به عنوان پایتخت اسراییل، اظهار کرد: این سیاست ترامپ معنای عدو شود سبب خیر اگر خداخواهد است.

وی ادامه داد: تمام رؤسای جمهور آمریکا در حمایت از رژیم صهیونیستی اقدام کردند و ترامپ هم با این روش خوش خدمتی خود را نشان داد.

فرمانده مدافعان حرم با تأکید براینکه این رفتارهای استکبار جهانی در طول تاریخ، عامل تقویت جبهه مقاومت شده است، تصریح کرد: استکبار در کشورهای اسلامی همواره با مشکل مواجه بوده، ترامپ با طرح معرفی قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی تیر خلاص را زد و این حرکت ها خواست خدا است.

سردار صلاحی با بیان اینکه پیامبر اسلام (ص) فرمودند شکر که خداوند دشمنان ما را از احمق ها آفریده است، تصریح کرد: مقام معظم رهبری هم پیش بینی کردند تا ۲۵سال آینده ما در کره خاکی رژیم صهیونیستی را نخواهیم داشت.

وی با ابراز امیدواری از اینکه به وسیله رییس جمهور احمق آمریکا نابودی رژیم جعلی اسرائیل زودتر اتفاق بیفتد، اظهار کرد: آمریکا گمان می کند که با تدبیر و برنامه ریزی حرکت می کند ولی این کار خدا است که مواضع شمر و یزید زمان شناسایی شوند و دنیا چهره واقعی آنان را ببیند.

انتهای پیام/

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی