مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۸۸۷
زمان انتشار : ۰۳:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۲

«مادر قلب اتمی» دیگر توقیف نیست

به نظر می‌رسد نخستین وعده مدیران فرهنگی دولت جدید به مرحله عمل رسیده است؛ و نتیجه این اتفاق را فردا با آغاز اکران فیلم «مادر قلب اتمی» به کارگردانی علی احمدزاده خواهیم دید.

به گزارش چند روز از انتخابات دوازدهم ریاست‌جمهوری گذشته بود که محمدمهدی حیدریان وعده داد؛ هیأتی برای بازبینی فیلم‌های مشکل‌دار ماموریت گرفته و قرار است به ‌زودی تکلیف یک‌سری فیلم بلاتکلیف که به دلایل گوناگون نتوانسته‌اند روی پرده بروند، روشن شود.

یکی، دو روز بعد از این گفته‌ها بود که روزنامه‌ای خبر از حل‌شدن مشکل فیلم خانه پدری کیانوش عیاری داد؛ که بعدتر با گفته‌های حبیب ایل‌بیگی مدیر نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی مشخص شد این اتفاق شایعه‌ای بیش نبوده و رفع توقیف از خانه پدری حداقل در آن برهه زمانی رخ نداده است.

حالا، چند روز بعد از گفت‌وگوی رسانه‌ای ایل‌بیگی و تکذیب اکران قریب‌الوقوع خانه پدری، شنیده می‌شود مشکل فیلم مادر قلب اتمی حل شده است و این فیلم به ‌زودی رنگ پرده را خواهد دید. در واقع به نقل از غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش گفته شده که تاریخ نخستین نمایش عمومی مادر قلب اتمی فردا دهم خرداد خواهد بود…

البته پیش از فرجی روابط عمومی فیلم مادر قلب اتمی نیز از اکران قریب‌الوقوع این فیلم خبر داده بود. این فیلم که درجشنواره برلین دو‌سال پیش به‌عنوان تنها نماینده سینمای ایران نگاه خیلی‌ها را به خود جلب کرده بود، درتمام این سال‌های اخیر به دلایلی گفته نشده از نمایش عمومی دور مانده بود؛ و حتی دلیلی برای توقیف آن نیز عنوان نمی‌شد. با این احوال، وقتی روز گذشته درخبرها آمد که غلامرضا فرجی از اکران فیلم پر بازیگر مادر قلب اتمی از روز چهارشنبه در گروه سینمایی ماندانا به جای تیک‌آف خبر داده است، خیلی‌ها شگفت‌زده شدند. حقیقت این است که کسی باور نمی‌کرد وعده حیدریان به این زودی رنگ واقعیت گیرد، اما ظاهرا این‌بار حکایت عمل‌کردن به وعده‌ها جدی است.

خبر آنلاین : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!