مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۸۸۱۰
زمان انتشار : ۰۸:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۰

کارشناس مذهبی در گفتگو با اختصاصی:

استکبار جهانی ناقض بزرگ حقوق بشر است

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد باقر علم الهدی استکبار جهانی را بزرگترین ناقض حقوق بشر برشمرد و گفت: نظام جمهوری اسلامی تنها مدافع مظلوم در سراسر عالم است.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد باقر علم الهدی در گفت و گو با حقوق بشر را از آموزه های دینی و امامان معصوم (ع) و سفارش قرآن کریم دانست و اظهار کرد: تساوی حقوق انسانها از جمله شعارهای دین مبین اسلام و سفارش پیامبرگرامی اسلام(ص) است.

کارشناس مذهبی کشورمان با تأکید براینکه دنیای غرب حقوق بشر را در دیدگاه استعمارگرانه مطرح کرده است، گفت: استکبار جهانی ناقض بزرگ حقوق بشر است.

علم الهدی با اشاره به اینکه نقض حقوق بشر پیرو سیاست های استکباری و استعماری استکبار جهانی و عمال آن در منطقه است، اضافه کرد: این رفتارها با حقوق انسانی مغایرت دارد چه برسد به توصیه های اسلام.

کارشناس مذهبی کشورمان با بیان اینکه اسلام تفاوتی میان حقوق زن و مرد قایل نیست، تصریح کرد: اسلام برای همه انسان ها حقوق تساوی تعریف کرده است.

مدیر مرکز آموزش عالی قاسم‌بن‌الحسن با تأکید براینکه غرب از دریچه کار و ثروت و قدرت به جایگاه بشر نگاه می کند، اضافه کرد: انسان در حقوق بشر اسلامی انسان است و بس.

کارشناس مذهبی کشورمان با اشاره به اینکه عدم رعایت حقوق بشربستر را برای اختلاف و تفرقه ایجاد می کند، اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی تنها مدافع مظلوم در سراسر عالم است.

انتهای پیام/

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی