مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۸۸۱۰
زمان انتشار : ۰۸:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۰

کارشناس مذهبی در گفتگو با اختصاصی:

استکبار جهانی ناقض بزرگ حقوق بشر است

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد باقر علم الهدی استکبار جهانی را بزرگترین ناقض حقوق بشر برشمرد و گفت: نظام جمهوری اسلامی تنها مدافع مظلوم در سراسر عالم است.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد باقر علم الهدی در گفت و گو با حقوق بشر را از آموزه های دینی و امامان معصوم (ع) و سفارش قرآن کریم دانست و اظهار کرد: تساوی حقوق انسانها از جمله شعارهای دین مبین اسلام و سفارش پیامبرگرامی اسلام(ص) است.

کارشناس مذهبی کشورمان با تأکید براینکه دنیای غرب حقوق بشر را در دیدگاه استعمارگرانه مطرح کرده است، گفت: استکبار جهانی ناقض بزرگ حقوق بشر است.

علم الهدی با اشاره به اینکه نقض حقوق بشر پیرو سیاست های استکباری و استعماری استکبار جهانی و عمال آن در منطقه است، اضافه کرد: این رفتارها با حقوق انسانی مغایرت دارد چه برسد به توصیه های اسلام.

کارشناس مذهبی کشورمان با بیان اینکه اسلام تفاوتی میان حقوق زن و مرد قایل نیست، تصریح کرد: اسلام برای همه انسان ها حقوق تساوی تعریف کرده است.

مدیر مرکز آموزش عالی قاسم‌بن‌الحسن با تأکید براینکه غرب از دریچه کار و ثروت و قدرت به جایگاه بشر نگاه می کند، اضافه کرد: انسان در حقوق بشر اسلامی انسان است و بس.

کارشناس مذهبی کشورمان با اشاره به اینکه عدم رعایت حقوق بشربستر را برای اختلاف و تفرقه ایجاد می کند، اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی تنها مدافع مظلوم در سراسر عالم است.

انتهای پیام/

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سوالی که برای نگارنده پیش آمده این است که آیا اگر یک کشتی آمریکایی یا اروپایی یا روسی جای کشتی ایرانی بود، آیا باز هم یگانهای امدادی آبی و هوایی چینی انقدر مسامحه وار و بی تفاوت با حادثه روبرو می شدند؟!

حسام الدین واعظ زاده

حسام الدین واعظ زاده

جایگاه، وظیفه و کارایی نهادهای انتخابی و انتصابی