مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۸۷۰۶
زمان انتشار : ۰۸:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۹

نایب رییس خانه احزاب ایران در گفتگو با اختصاصی:

طرح اسکان موقت زلزله زدگان هنوز کامل نشده است

قدرتعلی حشمتیان با بیان اینکه خیلی از زلزله زدگان هنوز در چادر زندگی می کنند، گفت:طرح اسکان موقت زلزله زدگان کامل نشده است.

قدرتعلی حشمتیان در گفت و گو با   در تشریح وضع زلزله زدگان غرب کشور، اظهار کرد: از زمان وقوع زلزله در غرب کشور سه مرتبه به کرمانشاه و مناطق زلزله زده سفر و از نزدیک وضع مردم را بررسی کردم.

نایب رییس خانه احزاب ایران ادامه داد: با سفر مقام معظم رهبری به مناطق زلزله زده پیگیری های دستگاه های زیربط جهت حل مشکلات زلزله زدگان بیشتر و با حضور رییس جمهور جلسه مدیریت بحران هم تشکیل شد.

حشمتیان با اشاره به اینکه ارتش جمهوری اسلامی بازسازی داخل شهرها و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیگیری وضعیت روستاها را در دست گرفته اند، اضافه کرد: علی رغم تلاش مسئولان اما طرح اسکان موقت زلزله زدگان هنوز کامل نشده است.

وی با بیان اینکه خیلی از زلزله زدگان هنوز در چادر زندگی می کنند، تصریح کرد: کانکس ها به طور کامل به این مناطق منتقل نشده است، مردم منتظر کانکس ها هستند.

نایب رییس خانه احزاب ایران با تأکید براینکه ملت ایران در کمک به زلزله زدگان الگوی دفاع مقدس را پیشه خود کرده اند، اظهار کرد: ملت ایران با هر زبان و حتی مذهبی به هموطنان خود در مناطق زلزله زده کمک کردند و این مهربانی ها قابل چشم پوشی نیست.

انتهای پیام/

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سوالی که برای نگارنده پیش آمده این است که آیا اگر یک کشتی آمریکایی یا اروپایی یا روسی جای کشتی ایرانی بود، آیا باز هم یگانهای امدادی آبی و هوایی چینی انقدر مسامحه وار و بی تفاوت با حادثه روبرو می شدند؟!

حسام الدین واعظ زاده

حسام الدین واعظ زاده

جایگاه، وظیفه و کارایی نهادهای انتخابی و انتصابی