مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۸۷۰۶
زمان انتشار : ۰۸:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۹

نایب رییس خانه احزاب ایران در گفتگو با اختصاصی:

طرح اسکان موقت زلزله زدگان هنوز کامل نشده است

قدرتعلی حشمتیان با بیان اینکه خیلی از زلزله زدگان هنوز در چادر زندگی می کنند، گفت:طرح اسکان موقت زلزله زدگان کامل نشده است.

قدرتعلی حشمتیان در گفت و گو با   در تشریح وضع زلزله زدگان غرب کشور، اظهار کرد: از زمان وقوع زلزله در غرب کشور سه مرتبه به کرمانشاه و مناطق زلزله زده سفر و از نزدیک وضع مردم را بررسی کردم.

نایب رییس خانه احزاب ایران ادامه داد: با سفر مقام معظم رهبری به مناطق زلزله زده پیگیری های دستگاه های زیربط جهت حل مشکلات زلزله زدگان بیشتر و با حضور رییس جمهور جلسه مدیریت بحران هم تشکیل شد.

حشمتیان با اشاره به اینکه ارتش جمهوری اسلامی بازسازی داخل شهرها و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیگیری وضعیت روستاها را در دست گرفته اند، اضافه کرد: علی رغم تلاش مسئولان اما طرح اسکان موقت زلزله زدگان هنوز کامل نشده است.

وی با بیان اینکه خیلی از زلزله زدگان هنوز در چادر زندگی می کنند، تصریح کرد: کانکس ها به طور کامل به این مناطق منتقل نشده است، مردم منتظر کانکس ها هستند.

نایب رییس خانه احزاب ایران با تأکید براینکه ملت ایران در کمک به زلزله زدگان الگوی دفاع مقدس را پیشه خود کرده اند، اظهار کرد: ملت ایران با هر زبان و حتی مذهبی به هموطنان خود در مناطق زلزله زده کمک کردند و این مهربانی ها قابل چشم پوشی نیست.

انتهای پیام/

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی