مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۸۵۸۵
زمان انتشار : ۰۸:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۸

کارشناس مسائل اقتصادی در گفتگو با اختصاصی:

دولت اجازه ندارد با اعتماد مردم بازی کند

عبدالمجید شیخی با بیان اینکه دولت اجازه ندارد با اعتماد مردم بازی کند، تصریح کرد: دولت باید به قول هایی که داده است وفا کند.

عبدالمجید شیخی در گفت و گو با  درباره درگیری ها بر سر زمان اعلام سود سهام عدالت، اظهار کرد: دولت دوازدهم قول دولت دهم را در بحث سهام عدالت اجراکند.

کارشناس اقتصادی کشورمان ادامه داد: باید وقتی اصل سرمایه برگشت خورد، مالکیت سهام به مردم واگذار شود، زیرا صاحبان سهام مردم هستند و سهام و سود آن متعلق به مردم است.

شیخی با تأکید براینکه دولت دوازدهم برنامه های صحیح دولت های قبل را به هم می ریزد، تصریح کرد: دولت نباید اینگونه عمل کند، در گذشته مشکل اعتماد مردم به حکومت های ملوک الطوایفی را داشتیم.

کارشناس مسائل اقتصادی اضافه کرد: با اشاره به اینکه گویا دولت یازدهم و دوازدهم جاپای دولت های ملوک الطوایفی و طایفه گری قرون گذشته گذاشته است.

شیخی بابیان اینکه دولت اجازه ندارد با اعتماد مردم بازی کند، تصریح کرد: دولت باید به قول هایی که داده است وفا کند.

کارشناس مسائل اقتصادی با تأکید براینکه دولت موظف به اجرای امضاهای دولت های گذشته است، اظهار کرد: قول هایی که به مردم داده شده باید عملی شود.

انتهای پیام/

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سوالی که برای نگارنده پیش آمده این است که آیا اگر یک کشتی آمریکایی یا اروپایی یا روسی جای کشتی ایرانی بود، آیا باز هم یگانهای امدادی آبی و هوایی چینی انقدر مسامحه وار و بی تفاوت با حادثه روبرو می شدند؟!

حسام الدین واعظ زاده

حسام الدین واعظ زاده

جایگاه، وظیفه و کارایی نهادهای انتخابی و انتصابی