مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۸۵۷۹
زمان انتشار : ۰۸:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۸

حزب مستقل واعتدال ایران با انتشار پیامی خواستار شد:

احزاب ایران و کشورهای اسلامی و عربی اقدام آمریکا را محکوم کنند

حزب مستقل واعتدال ایران باانتشار بیانیه ای، اقدام دونالدترامپ رییس جمهور آمریکا را در مورد به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی محکوم کرد.

به گزارش  متن پیامی که توسط کمیته ارتباطات واطلاع رسانی این حزب در اختیار ما قرار گرفته بدین شرح است:

دونالد ترامپ رییس جمهورآمریکا در خلافی آشکار با قطعنامه های سازمان ملل،عرف بین الملل، تعهدات خود و موازین حقوق بشر وبدون توجه به نظر قاطع مسلمانان جهان چنین حرکت خلافی را انجام داد.

ترامپ برای باقی ماندن در مسند قدرت ریاست جمهوری آمریکا وبرای سرپوش گذاشتن جنایات خود وهم پیمانانش، صهیونیست ها رابه مسلمانان ترجیح داد.

دولت آمریکا با این اقدام بر اندک امیدی که برخی جریان ها و حاکمان دول عربی برای مذاکره و تشکیل دو دولت نیز داشتند خط بطلان کشید.

رژیم اشغالگر قدس باید بداند که با اینگونه اقدامات ابلهانه دولت آمریکا ،نه تنهادر وضعیت قدس شریف نمیتواند هیچ تغییری ایجاد کند، بلکه ملت فلسطین و آزادیخواهان جهان را بیش از هر زمان دیگر یکپارچه و متحد برای آزادی قدس و سرزمین فلسطین خواهد نمود.

دراینجا حزب مستقل واعتدال ایران از همه ملت‌های آزادی‌خواه و حامیان فلسطین و احزاب ایران اسلامی واحزاب دیگر کشورهای اسلامی و عربی میخواهدتااز تمام ظرفیت خود برای اعلام برائت و محکوم کردن اقدام آمریکا و دفاع از حق مشروع مردم مظلوم فلسطین به پاخیزند.

انتهای پیام/

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سوالی که برای نگارنده پیش آمده این است که آیا اگر یک کشتی آمریکایی یا اروپایی یا روسی جای کشتی ایرانی بود، آیا باز هم یگانهای امدادی آبی و هوایی چینی انقدر مسامحه وار و بی تفاوت با حادثه روبرو می شدند؟!

حسام الدین واعظ زاده

حسام الدین واعظ زاده

جایگاه، وظیفه و کارایی نهادهای انتخابی و انتصابی