مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۸۵۷۹
زمان انتشار : ۰۸:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۸

حزب مستقل واعتدال ایران با انتشار پیامی خواستار شد:

احزاب ایران و کشورهای اسلامی و عربی اقدام آمریکا را محکوم کنند

حزب مستقل واعتدال ایران باانتشار بیانیه ای، اقدام دونالدترامپ رییس جمهور آمریکا را در مورد به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی محکوم کرد.

به گزارش  متن پیامی که توسط کمیته ارتباطات واطلاع رسانی این حزب در اختیار ما قرار گرفته بدین شرح است:

دونالد ترامپ رییس جمهورآمریکا در خلافی آشکار با قطعنامه های سازمان ملل،عرف بین الملل، تعهدات خود و موازین حقوق بشر وبدون توجه به نظر قاطع مسلمانان جهان چنین حرکت خلافی را انجام داد.

ترامپ برای باقی ماندن در مسند قدرت ریاست جمهوری آمریکا وبرای سرپوش گذاشتن جنایات خود وهم پیمانانش، صهیونیست ها رابه مسلمانان ترجیح داد.

دولت آمریکا با این اقدام بر اندک امیدی که برخی جریان ها و حاکمان دول عربی برای مذاکره و تشکیل دو دولت نیز داشتند خط بطلان کشید.

رژیم اشغالگر قدس باید بداند که با اینگونه اقدامات ابلهانه دولت آمریکا ،نه تنهادر وضعیت قدس شریف نمیتواند هیچ تغییری ایجاد کند، بلکه ملت فلسطین و آزادیخواهان جهان را بیش از هر زمان دیگر یکپارچه و متحد برای آزادی قدس و سرزمین فلسطین خواهد نمود.

دراینجا حزب مستقل واعتدال ایران از همه ملت‌های آزادی‌خواه و حامیان فلسطین و احزاب ایران اسلامی واحزاب دیگر کشورهای اسلامی و عربی میخواهدتااز تمام ظرفیت خود برای اعلام برائت و محکوم کردن اقدام آمریکا و دفاع از حق مشروع مردم مظلوم فلسطین به پاخیزند.

انتهای پیام/

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی