مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۸۴۳۷
زمان انتشار : ۰۴:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۶

عضو مجلس خبرگان رهبری در گفتگو با اختصاصی:

دشمنان اسلام دنبال تفرقه و اختلاف افکنی در جهان اسلام هستند | پیامبرگرامی اسلام(ص) بارها بروحدت امت اسلام تأکید داشتند

آیت الله معلمی با بیان اینکه دشمنان اسلام دنبال تفرقه و اختلاف افکنی در جهان اسلام هستند، گفت: پیامبرگرامی اسلام (ص) بارها بر وحدت امت اسلام تأکید داشتند.

آیت الله علی معلمی در گفت و گو با   با تبریک میلاد پیامبرگرامی اسلام(ص)، اظهار کرد: پیامبرگرامی اسلام (ص) پیام آور اخلاق و انسانیت بود.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: مکارم اخلاق را ایشان در دین مبین اسلام به بشریت عرضه کرد.

معلمی اضافه کرد: امام جعفر صادق (ع)  رییس مذهب شیعه است، ایشان بزرگترین دانشگاه در آن زمان را تأسیس کرد و شاگردان زیادی داشت.

عضو مجلس خبرگان رهبری با تأکید براینکه پیامبرگرامی اسلام (ص) بارها بروحدت تأکید داشتند، تصریح کرد: اگر از وحدت فاصله بگیریم، بستر فعالیت شوم دشمن را فراهم کرده ایم.

معلمی با اشاره به اینکه دشمنان دنبال تفرقه و اختلاف افکنی در جهان اسلام هستند، اضافه کرد: دشمنان دوری مسلمانان از وحدت را رمز موفقیت و پیروزی خود جهت تحقق اهدافشان در جهان اسلام می دانند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه امت اسلام باید متحد شوند، اظهار کرد: تنها با وحدت می توان جلوی تهاجم دشمن را گرفت.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی