مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۸۲۸۳
زمان انتشار : ۱۰:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۳

نایب رییس اول خانه احزاب ایران در گفتگو با اختصاصی:

کانکس ها در مناطق زلزله زده هنوز مستقر نشده است | دولت کمک صلیب سرخ را باید بپذیرد

قدرتعلی حشمتیان با بیان اینکه کانکس ها در مناطق زلزله زده کامل مستقر نشده است، گفت: دولت کمک صلیب سرخ را باید بپذیرد.

قدرتعلی حشمتیان در گفت و گو با   درباره وضع زلزله زدگان غرب کشور، اظهارکرد: از روز نخست زلزله کرمانشاه مردم در صحنه حاضر بوده اند و هنوز در کمک رسانی حرف اول را می زنند.

دبیر کل حزب مستقل و اعتدال ایران ادامه داد: مردم در کمک رسانی به زلزله زدگان غرب کشور پیشگام دولت و ارگان ها و نهادها حرکت کردند.

وی تصریح کرد: مردم گام اول را در این مسیر برداشتند و حرکت مردم قابل ستایش است معتقدم چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار.

نایب رییس اول خانه احزاب ایران با اشاره به اینکه اغراض سیاسی را در کمک رسانی به زلزله زدگان غرب کشور باید کنار بگذاریم، اضافه کرد: به جز رژیم اسراییل که دشمن ما است، دولت نباید جلوی کمک جهانیان به زلزله زدگان غرب کشور را نادیده بگیرد و کمک صلیب سرخ را باید بپذیرد.

وی با بیان اینکه علی رغم این کمک های چشمگیر هنوز مردم در روستاهای سر پل ذهاب در بحث سرویس های بهداشتی با مشکل مواجه اند، تصریح کرد: مردم زلزله زده از نظر حمام و چادر با مشکل مواجه اند.

حشمتیان با تأکید براینکه کانکس ها در مناطق زلزله زده کامل مستقر نشده است، اظهار کرد:  تشکر ویژه ای از مردم و سپاه پاسداران و ارتش جمهوری اسلامی ایران دارم.

انتهای پیام/

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی