مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۸۱۷۷
زمان انتشار : ۱۰:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۲

رییس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس در گفتگو با اختصاصی:

طرح مسکن معلولین اجراشده است | نگاه ویژه ای به اشتغال معلولین داریم

غلامرضا کاتب با بیان اینکه طرح مسکن معلولین اجراشده است، گفت: نگاه ویژه ای به اشتغال معلولین داریم.

غلامرضا کاتب در گفت و گو با اظهار کرد: سازمان بهزیستی در بخش خدمات رسانی به معلولین تلاش های گسترده ای دارد و کارهای بسیار خوبی انجام می دهد.

رییس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی با تأکید براینکه طرح مسکن معلولین اجراشده است، تصریح کرد: در شهرستانهایی مانند گرمسار برای همه معلولان مسکن ایجاد شده است.

کاتب با اشاره به اینکه نگاه ویژه ای هم به اشتغال معلولین داریم، اضافه کرد: وام های اشتغال به معلولین برای توانمند سازی این عزیزان داده می شود تا خانواده ها بتوانند روی پای خود بایستند.

رییس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بخش عمده ای از هزینه های درمانی معلولین را سازمان بهزیستی پرداخت می کند، اظهار کرد: خدمات خوبی در این راستا ارائه شده است.

انتهای پیام/

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی