مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۸۱۴۹
زمان انتشار : ۰۵:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۲

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در گفتگو با اختصاصی:

طرح چند جانبه کمک به معلولین در آستانه مطرح شدن در صحن علنی است | کمیسیون بهداشت و درمان مجلس به دنبال اشتغال زایی معلولین است

احمد همتی با بیان اینکه طرح چند جانبه کمک به معلولین در آستانه مطرح شدن در صحن علنی است، گفت:کمیسیون بهداشت و درمان مجلس دنبال اشتغال زایی معلولین است.

احمد همتی در گفت و گو با   در آستانه روز جهانی معلولین، اظهار کرد: سازمان بهزیستی جهت خدمات رسانی به معلولین عزیز زحمات زیادی کشیده است و جا دارد از زحمات این سازمان خدمات رسان تشکر کنیم.

وی با اشاره به برگزاری جلسه ای در آستانه روز معلولین با حضور مسئولان سازمان بهزیستی، پرداختن به اشتغال معلولین را از محورهای اصلی این جلسه برشمرد و افزود: کمیسیون بهداشت و درمان مجلس طرح چند بعدی کمک به معلولین در جنبه های مختلف از جمله اشتغال زایی برای معلولین را در دست بررسی دارد.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تأکید براینکه طرح کمک به معلولین با جنبه های مختلف رابه صحن علنی مجلس ارایه می دهیم، تصریح کرد: انشاالله این طرح بتواند رأی اکثریت نمایندگان مجلس را بگیرد.

همتی با بیان اینکه اقدامات خوبی دربخش مستمری بگیران بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) شده است، اضافه کرد: مستمری معلولان  طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی سه برابر شده است.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی افزود: چند روز پیش  آقای رییس جمهور اعلام کرد حقوق مستمری بگیران در دومجموعه تا پنج برابر باید افزایش پیدا کند.

همتی با تأکید براینکه بخشی از کمک هاباید در مباحث مبلمان شهری و شهرسازی ها جهت خدمت رسانی به معلولین مورد توجه قراربگیرد، اظهار کرد: کمک های خوبی هم در بخش ورزشی به معلولین عزیز صورت گرفته است.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: معلولان ایرانی  مقام هایی در سطح بین المللی در عرصه های ورزش و تحصیلی  کسب کرده اند که مایه افتخار ملی است، هر چقدر برای این عزیزان کار انجام شود باز هم کم است.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سوالی که برای نگارنده پیش آمده این است که آیا اگر یک کشتی آمریکایی یا اروپایی یا روسی جای کشتی ایرانی بود، آیا باز هم یگانهای امدادی آبی و هوایی چینی انقدر مسامحه وار و بی تفاوت با حادثه روبرو می شدند؟!

حسام الدین واعظ زاده

حسام الدین واعظ زاده

جایگاه، وظیفه و کارایی نهادهای انتخابی و انتصابی