مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۸۰۷۵
زمان انتشار : ۱۱:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱

دبیر کل حزب اصلاحات کشور مطرح کرد:

سهم بزرگ میرزا کوچک خان در زمینه سازی انقلاب اسلامی | تاریخ امثال میرزاکوچک خان را در آینده کم خواهد داشت

دبیر کل حزب اصلاحات کشور با بیان اینکه میرزاکوچک خان میرزای بزرگ ایران است، گفت:تاریخ امثال میرزاکوچک خان را در آینده کم خواهد داشت.

حجت الاسلام والمسلمین محمد زارع فومنی در گفت و گو با   درباره میرزاکوچک خان، اظهار کرد: میرزاکوچک خان برخلاف اسمش، میرزای بزرگ است.

دبیر کل حزب اصلاحات کشور با تأکید براینکه میرزاکوچک خان برای مبارزه با استکبار و استعمار جهان ومتجاوزین به میهن به شهادت رسیدند، تصریح کرد: میرزا در مقابل آنها ایستادند و جان عزیزش را در راه دفاع از میهن و آرمان های کشور و ملی فداکرد.

فومنی با اشاره به اینکه میرزاکوچک خان درراه وطن ایثار کرد، اضافه کرد: عاقبت مبارزه ایشان هم به شهادت انجامید و این مرد بزرگ شهید شد، تاریخ امثال میرزاکوچک خان را در آینده کم خواهد داشت.

دبیر کل حزب اصلاحات کشور با بیان اینکه میرزاکوچک خان میرزای بزرگ ایران است، اضافه کرد: میرزا در دفاع از مردم و در مسیر ظلم ستیزی و در برابر ظلم ایستادن و برای آزادی وطن جنگید و خوش درخشید و نامش تا ابد باقی می ماند.

فومنی با تأکید براینکه میرزا کوچک خان سهم بزرگی در زمینه سازی انقلاب اسلامی در آینده داشت، اظهار کرد: الان به برکت مبارزه بزرگانی مانند میرزاکوچک خان و رئیسعلی دلواری و دیگر بزرگان نامشان باقی است و ایران سربلند به نام آنها افتخار می کند.

انتهای پیام/

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی