مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۷۳۰۲
زمان انتشار : ۰۵:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۲

عضو مجلس خبرگان رهبری در گفتگو با اختصاصی:

سردار سلیمانی در تاریخ ایران و اسلام ماندگار شد | استکبار جهانی دست بردار نیست

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه سردار سلیمانی در تاریخ ایران و اسلام ماندگار شد، گفت: بایدبدانیم که استکبار جهانی دست بردار نیست.

آیت الله معلمی در گفت و گو با  درباره پایان سیطره شجره خبیثه داعش در منطقه اظهار کرد: به فضل الهی شرایط مبارکی ایجاد شد که شبکه مخوف داعش به دست رزمندگان اسلام و با فرماندهی سردار سلیمانی متلاشی شد.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه سردار سلیمانی سردار رشید ایران و اسلام  است، تصریح کرد: سرلشگر سلیمانی در تاریخ ایران و اسلام ماندگار شد و این اتفاق بزرگ تحقق وعده های الهی است، اگر انسان در مسیر ارزش های الهی حرکت و تلاش کند، یاری و مدد الهی در همه زمینه ها همراهش خواهد بود.

معلمی با تأکید براینکه استکبار جهانی پشت داعش ایستاده بود، اضافه کرد: سرویس های جاسوسی آمریکا و رژیم صهیونیستی و دلارهای نفتی سعودی ها حامی داعش بودند و امارات و بحرین هم این جبهه را تقویت می کردند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه استکبار جهانی با ابزار داعش دنبال شکستن جبهه مقاومت در منطقه بود، سقوط بشار اسد را از جمله اهداف استکبار  برشمرد و تصریح کرد: آنها دنبال تسلط در سوریه و عراق و لبنان بودند که این توطئه خنثی شد.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری با آینده نگری ژرف توطئه پیچیده استکبار جهانی را درهم پیچیدند، اضافه کرد: داعش وحشیانه به جان مسلمانان افتاد و دنیا تنها نظاره گر این اقدامات وحشیانه بود، قدرت های استکباری دنیا به این تروریست ها میدان دادند ولی مقاومت و ایستادگی مدافعین حرم در جبهه مقاومت به شکست داعش انجامید.

معلمی با اشا ره به اینکه استکبار جهانی دست بردارنیست، اظهار کرد: استکبار قطعا بایک تشکل دیگر دنبال مزاحمت برای جهان اسلام خواهد بود، هوشیاری و بصیرت امت های اسلامی باید تقویت شود تا دیگر گرفتار این دست توطئه های استکباری نشوند.

انتهای پیام/

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار